Як стати красивою за один місяць?

Як стати красивою Краса

Якщо у вас через місяць весілля, 10-річний ювілей спільного життя або інший урочистий захід, на якому ви хочете виглядати бездоганно, пройдіть цей простий відновлювальний курс і переконайтеся, що красива шкіра це не тільки добра генетика, але і робота над собою.

4 тижневий відновлювальний курс для шкіри

За допомогою цих процедур ви легко відновите свою природну красу і буквально через місяць станете виглядати набагато свіжішою, молодшою і щасливішою.

1-й тиждень: детоксикація

Стоп! Забудьте про косметичні продукти. Зберіть косметику, яка розставлена ​​по всьому будинку і сховайте її подалі. Відпочиньте від омолоджуючих засобів і насолодіться своїм природним зовнішнім виглядом. Часто бажання повернути час назад, тільки посилює наші шкірні проблеми. Щоб стати красивою без допоміжних компонентів, сертифіковані західні дерматологи радять на початку відновлювального курсу просто вмивати обличчя теплою водою, промокати теплим рушником, обробляти гамамелісом, а потім зволожувати звичайним кремом без всяких хімічних добавок і ароматизаторів.

Читайте також: Водостійка туш: переваги і недоліки. Як вибирати декоративну косметику?

2-й тиждень: відновлення

Красива шкіра – здорова шкіра. І оскільки на минулому тижні у вас була можливість збалансувати природний рівень ліпідів в організмі, в наступні 7 днів займемося м’яким відновленням. Вмийте обличчя теплою водою і почекайте 30 хвилин. Через півгодини зосередьтеся на своїх відчуттях. Що відчуваєте? Шкіра стала жирною? Сухою? Нормальною? Ґрунтуючись на своїх висновках, додайте сироватку для конкретного типу шкіри до відновлювальної схеми, якою ви почали користуватися. Можете так само ввести в щоденний раціон зволожуючий сонцезахисний крем з SPF не менше 30.

3-й тиждень: антиоксидантні виправлення

Настав час підібрати ідеальний зволожуючий засіб. Під час вибору звертайте особливу увагу на продукти з високою концентрацією рослинних олій і антиоксидантів. Крім того, тримайтеся подалі від вітаміну А і цитрусових ароматизаторів. Будь-які антиоксидантні продукти, що викликають печіння потрібно використовувати в дуже малих дозах або зовсім відмовитися від їх застосування. У цей період можна також вибрати підходящий засіб для вмивання. Оскільки шкіра зараз найбільш збалансована, ви з легкістю зможете визначити, який гель або молочко підходять вам найкраще.

4-й тиждень: час ретиноїдів

Не здавайтеся – мета стати красивою майже досягнута! Тепер, коли ви підібрали всі необхідні засоби, залишилося скористатися еліксиром молодості – ретинолом. Повірте, якщо на ніч ви будете змащувати обличчя половинкою вмісту капсули ретинолу, до кінця відновлювального курсу у вас дійсно буде красива шкіра. Але це потрібно робити, принаймні, через годину після прийняття душу або ванни. От і все!

Читайте також: Все, що потрібно знати про пірсинг пупка

Насправді, всього за місяць можна самостійно привести себе в форму і поліпшити стан шкіри обличчя, не вдаючись до дорогих послуг косметологів. Використання даної методики не передбачає якихось особливих навичок. Від вас буде потрібно лише терпіння і суворе виконання послідовності всіх вищеописаних дій.

Оцініть статтю