Все, що потрібно знати про пірсинг пупка

Пірсинг пупка Краса

Пірсинг – модний напрям в прикрашанні тіла та обличчя, яким, як правило, цікавиться молодь. Кілька років тому нашу країну наздогнав такий тренд як пірсинг пупка. Якщо ви хочете привернути увагу до свого підтягнутого животика, скористайтесь цією послугою, пропонованою в салоні краси. Пірсинг пупка зробить вас ще більш сексуальною, стильною і привабливою.

Догляд за проколом

Прокол пупка – один з найпопулярніших і найпростіших видів пірсингу. Найчастіше виглядає як вертикальний отвір в основи пупка. У нього вставляються кільця і ​​штанги. Для любительок складних проколів можна спробувати зробити пірсинг з подвійними й навіть потрійними отворами.

Найкраще робити пірсинг в салоні, де є професійне обладнання, а у майстра є досвід. Для пірсингу використовують спеціальну голку. Всього процедура займає кілька секунд. У прокол вдягають сережку із медичної сталі.

При вдалому проколі пупок заживає близько двох-трьох тижнів. По закінченню цього терміну, якщо ранка вас не турбує, ви можете виймати та міняти сережку. На цей термін краще обмежити активні заняття спортом, уникати відвідування сауни, басейну, моря. Не забувайте регулярно протирати й обробляти прокол дезінфекційним засобом, щоб уникнути попадання мікробів і гнійників.

Щоб сережка не присохла, можна її акуратно посувати. Будьте обережні й не зачепіть незагоєну рану одягом. Не варто зайвий раз чіпати прокол і тим самим травмувати ранку, це допускається тільки в разі обробки.

При обробці користуйтеся тільки м’яким милом з антибактеріальною дією. Загоєнню ранки та зменшення чутливості сприяє лавандова олія. Також обробку здійснюють метиловим спиртом. Придбати олію можна в аптеці.

Ні в якому разі не торкайтеся проколу брудними руками, інфекція може потрапити в незагоєну ранку.

Несприятливий результат

У разі недотримання простих правил по догляду за проколом протягом трьох тижнів ви можете занести інфекцію в прокол, тим самим викликати гній і інші неприємні й небезпечні симптоми. У разі сильної хворобливості в області проколу по закінченню довгого часу зверніться до лікаря. У деяких дівчат пірсинг загоюється протягом декількох місяців і в силу деяких індивідуальних обставин це може бути нормально.

Якщо ви все ж вирішили зробити пірсинг пупка, врахуйте, що на період вагітності його потрібно зняти. Зробити це потрібно тоді, коли живіт стає досить великим (6 місяць), інакше це може бути небезпечно.

Оцініть статтю