Як швидко прокидатися зранку?

Як швидко прокидатися зранку? Корисні поради

Незважаючи на те, що деякі люди прокидаються з півнями, більшість з нас не встає разом із сонцем, щоб миттю поринути у вир нових подій. Якщо вам важко даються ранкові підйоми, ви не знаєте, як швидко прокидатися, а сонливість після теплого ліжка ще довго нагадує про себе, спробуйте ці ефективні способи швидкого прокидання.

5 простих способів залишатися бадьорою цілий день

Далеко не всім вдається відірватися від подушки відразу після сигналу будильника. Багатьом потрібен ще якийсь час, щоб зрозуміти, що новий день вже настав, і почати займатися своїми повсякденними справами. Більше того, через ранні ранкові підйоми навіть найулюбленіша робота може стати справжньою каторгою. Щоб ранок викликав у вас лише посмішку, а сонний настрій швидко випаровувався, користуйтеся цими порадами і залишайтеся бадьорою цілий день.

1. Підіймайтеся за будильником

Після спрацьовування будильника не потрібно переводити його на десять хвилин вперед або натискати кнопку повтору звукового сигналу. Відмовившись від цих маленьких хитрощів, ви дасте собі можливість спокійно прокинутись і встати, а не кидатися стрімголов у вир нових подій, тому що занадто довго провалялися в ліжку.

Якщо ви машинально відключаєте будильник в напівсонному стані і продовжуєте спати – покладіть його на недосяжну відстань від себе, щоб для відключення цього ранкового ката вам потрібно було встати і трохи пройтися.

2. Потягніться

Добре потягніться після пробудження, допоможіть своїм м’язам швидше прокинутися. Потягування відновлює правильну циркуляцію крові та підвищує гнучкість тіла. Це дуже здоровий спосіб починати новий день і найлегша фізична вправа, яку потрібно робити вранці. Тим більше, що для цього вам буде потрібно всього кілька хвилин і мінімум простору.

Вставши з ліжка, підніміть руки вгору і спробуйте дотягнутися до стелі. Витягніть тіло від ступень до кінчиків пальців, постійте так хвилинку і тільки після цього починайте всі ранкові справи.

3. Не забувайте про розминку

Ранкова розминка допомагає не тільки швидко прокинутися, але і швидко схуднути. Крім того, вона дає природний приплив наснаги, посилаючи пробуджуючі сигнали системі обміну речовин. Звичайно, ваша сонливість буде проти будь-яких рухів тіла, та не дозволяйте їй взяти над вами верх. Не варто відразу встановлювати олімпійські рекорди, почніть з малого: 20-хвилинної пробіжки або 25-хвилинної прогулянки на велосипеді буде цілком достатньо.

ранкова пробіжка

4. Приготуйте здоровий сніданок

Здорове харчування зранку дає заряд енергії на цілий день, підвищує концентрацію уваги і допомагає регулювати вагу тіла. Крім того, такий сніданок дає можливість дотримуватися певної дієти, а не починати тріскати тістечка одразу після сну. Замість них приготуйте краще омлет зі шпинатом або тарілку вівсянки.

5. Зосередьтеся на позитивних емоціях

Перед тим, як вийти з дому і зануритися в повсякденні турботи, знайдіть час, щоб підняти настрій і налаштуватися на позитивні емоції. Подумайте про те, що закривши за собою вхідні двері, ви присвятите цей день досягненню якихось благих цілей, що принесуть користь вам і вашій родині. Закладіть основу для позитивного сприйняття навколишнього світу з самого ранку.

До речі, якщо в вас є проблеми не тільки з ранковим прокиданням, а й з нічним засинанням, скористайтеся цими порадами, які підкажуть, як швидко заснути та добре відпочити вночі.

Оцініть статтю