Як розлюбити людину: дієві поради

Як розлюбити людину Психологія та відносини

Кожній людині хоча б раз у житті по-справжньому розбивали серце. У такий момент стає дуже боляче і виникає єдине бажання – швидше забути свого «кривдника». Також трапляються ситуації, коли люди не можуть бути разом через інші причини: несумісність характерів, погане минуле, наявність законного чоловіка/дружини в одного з партнерів. В таких випадках стосунки не можуть мати продовження.

Якщо пара вирішила розійтися, повністю забути один одного вони не зможуть. Але існують прості способи, які допомагають розлюбити й полегшити відчуття «втрати».

Почуття на папері

Психологи рекомендують скласти список причин, заради яких хочеться бути з коханою людиною. Кожен пункт слід добре обдумати та дописати навпроти нього протилежні переконання. Коли людина цей список перечитає, вона одразу зрозуміє, що насправді зможе прекрасно жити без коханого/коханої. Аналогічно треба скласти список всіх достойностей партнера. Звісно, що закохана людина опише багато позитивних якостей. Адже в пориві почуттів закоханий вважає свого партнера ідеалом і бачить в ньому лише хороше. Але якщо добре подумати, то можна згадати чимало недоліків, які дратують. Їх теж потрібно записати й дуже часто перечитувати.

Рекомендуємо також ознайомитись зі статтею про те, як пережити розлучення

Ця вправа допомагає не тільки тим людям, які залишилися з розбитим серцем. Психологи дуже часто використовують цей спосіб для підготовки людини до розлучення чи розставання з партнером.

Дуже важливо осмислити спільне минуле і події, які вдалося пережити разом. Таким чином можна простежити, як розвивались стосунки, чи були погані вчинки з боку партнера, прояви його поганих якостей. Дуже корисно зупинитися на аналізі конфліктів. Якщо добре покопатися у всіх сварках і непорозуміннях, можна нарахувати чимало образ на свого партнера. А спираючись на злість, значно легше позбутися тяги до коханої людини.

Відчути в собі силу

Тільки по-справжньому сильна людина може без жодних докорів і душевних мук розпрощатися з невдалим минулим і почати все з «чистого листа». Після розриву стосунків обов’язково треба виділити максимально часу собі – добре розважитись, зайнятися улюбленими заняттями, переглянути фільми з друзями, відвідати цікаві заходи. Дуже помагає зміна іміджу, оновлення гардероба, заняття спортом. Одним словом, треба продовжувати життя. Головне – не зупинятися і не звертати з цього шляху. В такому випадку вирішальним фактором являється твердість намірів. З моменту розлуки не повинно виникати жодних сумнівів. Інакше будуть продовжуватися душевні муки, а коли в середині вирують емоції – забути кохану людину значно важче.

Звичайно, розлюбити людину – дуже складно і важко. Але якщо виховувати в собі почуття власної гідності та самоповаги – все обов’язково вийде. Потрібно лиш трошки часу і терпіння. Головне – завжди радіти життю й отримувати тільки позитивні емоції!

Оцініть статтю