Як правильно прати дитячу постільну білизну?

Як правильно прати дитячу постільну білизну? Корисні поради

Скільки існує видів дитячої постільної білизни (бавовняна, фланелева, сатинова тощо), стільки ж існує і думок про те, як правильно її прати, як часто це робити і які засоби для прання використовувати. Сьогодні ми додамо свої “5 копійок” і розповімо дещо важливе про догляд за дитячою постільною білизною.

Найчастіше у продажу зустрічається бавовняна дитяча постільна білизна, але можна знайти й інші варіанти, такі як сатин або фланель. Бавовняні комплекти дуже міцні й не потребують особливого догляду. Сатинові – більш шовковисті та прохолодні на дотик. Фланелеві ж здебільшого використовують за низьких температур, щоб дитина не замерзла під час сну.

Як часто потрібно прати дитячу постіль?

Дошкільнята проводять у ліжку близько 80 годин на тиждень, і за цей час вони, як і будь-яка доросла людина, залишають там змертвілі клітини шкіри, жир і піт – улюблені ласощі пилових кліщів. Тому щоб дитяча постільна білизна завжди була чистою, її потрібно хоча б раз на тиждень відправляти в пральну машинку.

Читайте також: 4 важливих інструменти, які повинні бути в кожному домі

Як прати дитячу постіль: покрокова інструкція

Крок 1

Якщо на простирадлі, підковдрі або наволочці є плями, обробіть їх неагресивним засобом для виведення плям, який можна зробити самостійно. Благо в інтернеті таких рецептів безліч.

Крок 2

Перед тим як запустити прання, обов’язково ознайомтеся з інструкціями з догляду на ярликах дитячої постільної білизни. Для прання деяких комплектів може знадобитися холодна вода, але більшість із них можна прати в теплій воді, а надто брудні – в гарячій.

Крок 3

Акуратно, не мнучи, покладіть постіль у пральну машинку, додайте у відповідний лоток пральний порошок або мийний засіб (який ви теж можете зробити самостійно) і запустіть прання.

Крок 4

Якщо для сушіння білизни ви користуєтеся сушильною машиною, не сушіть дитячу постіль за занадто високої температури, щоб не пошкодити її. Намагайтеся робити це за низького температурного режиму або просто сушіть підковдри, наволочки й простирадла на білизняних мотузках.

Оцініть статтю