Як позбутися лупи – 6 практичних порад фахівців

Як позбутися лупи Краса

Щоб дізнатися, як позбутися лупи в домашніх умовах без відвідування дерматолога, ми проконсультувалися з кількома кваліфікованими фахівцями з догляду за волоссям. Виявляється, крім лікувальних шампунів і кондиціонерів існують інші, не менш ефективні, способи усунення лущення шкіри голови.

Ефективні рекомендації експертів

Щоб оцінити ці рекомендації, важливо розуміти, що лущення шкіри може бути викликане мільйоном різних факторів. І якщо дані поради не приведуть до бажаного результату, ми радимо звернутися до лікаря, оскільки, швидше за все, справа не в неправильному підборі косметичних засобів, а в хворобливому стані ваших шкірних покривів.

  1. Якщо ви користуєтеся шампунем щодня, робіть це хоча б через день. Краще мати брудне волосся, ніж пересушену шкіру.
  2. Можливо, під час миття голови ви використовуєте занадто багато різних косметичних засобів. У такому випадку, переконайтеся, що ви їх ретельно змиваєте. Зазвичай не змиті засоби залишаються біля коріння в передній частині голови.
  3. Іноді дуже складно підібрати шампунь для свого типу волосся. Тому перевірте, чи немає у вас алергії на якийсь з них. Часто люди страждають від лупи, не розуміючи, що не всім підходять одні й ті ж шампуні, бальзами, кондиціонери і т.і. Відкладіть у бік всі продукти, якими ви зараз користуєтесь, і почніть поступово (по одному) повертати їх у свій косметичний раціон, відстежуючи всі зміни. Таким чином, можна вирахувати, який засіб вам не підходить.
  4. Хочете дізнатися одну з причин, чому електризується волосся? Просто в холодну пору року надто гарячий душ сушить шкіру і волосяні стрижні. Це призводить до того, що доводиться боротися не лише зі статикою, але і з лупою. Тому для миття голови краще користуватися помірно-теплою водою.
  5. Сухі кінці ніяк не пов’язані з сухістю шкіри голови. Тому втирання кондиціонера в корені може тільки надати волоссю жирний вигляд. Використовуйте косметичні засоби за призначенням! Якщо в вас є якісь сумління щодо правильності застосування того чи іншого продукту, зверніться за консультацією до стиліста.
  6. Здорова їжа та належна гідратація мають велике значення. Якщо ви страждаєте від лупи, перегляньте свій раціон та намагайтеся пити більше води.

жінка розчісує волосся

Важливо!

Незважаючи на дані рекомендації фахівців, ви повинні розуміти, що самостійно позбутися лупи можна лише у разі легкого лущення шкіри голови. Якщо ж у вас з’являється багато лупи на одязі, ви знаходите у волоссі великі жирні пластівці або не знаєте про правильний догляд за волоссям під час вагітності – обов’язково зверніться до лікаря. Існує безліч захворювань шкіри, які потребують спеціального лікування. Тут нема чого соромитися! Дуже багато людей стикаються з лупою, і іноді тільки втручання кваліфікованого медика може вирішити цю проблему.

Оцініть статтю