Як позбавитися від запаху взуття?

Як позбавитися від запаху взуття? Корисні поради

Якщо доводиться носити часто одну і ту ж пару взуття, воно починає виділяти не зовсім приємний запах. Найчастіше це викликано запахом ніг, але неприємний запах взуття можна усунути, так щоб ця проблема зникла назавжди зі списку наших повсякденних турбот. Ось як можна позбавитися від запаху взуття!

Дезінфікуйте взуття в пральній машині.

У випадку, якщо ваше взуття виготовлене ​​з матеріалів, які дозволяють дезінфекцію за допомогою води, відмінною ідеєю для чищення такому взутті буде пральна машина. Зніміть шнурки й устілки (якщо це можливо), покладіть взуття в наволочку, щоб захистити її від можливих ушкоджень, і покладіть її в такому вигляді в пральну машину. Встановіть нормальну програму прання з гарячою водою і достатньою кількістю мийних засобів. Якщо взуття білого кольору, ви можете додати відбілювач. Щоб позбутися неприємного запаху, може знадобитися прати взуття два рази поспіль.

Мийте взуття харчовою содою та оцтом.

Інший ефективний метод, щоб позбутися від стійкого запаху взуття, мийте її харчовою содою та оцтом.Почніть з заповнення кожного черевика харчовою содою. Потім додайте 200 мл оцту і залиште приблизно на 15 хвилин. Нехай хімічні реакції починають діяти безпосередньо на взутті. І, нарешті, видаліть суміш з взуття, промийте її та покладіть взуття в пральну машину для повного очищення.

Швидкі способи усунення запахів.

Крім двох методів, які вже згадувалися вище, ви можете також здійснювати наступні способи усунення неприємного запаху взуття. Швидке і просте розв’язання цієї проблеми, це помістити взуття під прямими сонячними променями. Таким чином, після кожного носіння, переконайтеся, що воно повністю висохло всередині. Цей спосіб не дає розмножуватися бактеріям, які люблять вологе середовище. Шматки нафталіну інша дієва ідея. Помістіть їх у взуття, і залиште діяти протягом ночі. Якщо запах зберігається і на наступний ранок, покладіть взуття в пральну машину. Якщо взуття не можна прати водою, змочіть чисту тканину оцтом і протріть взуття всередині.

Як запобігти неприємним запахам?

Запаху всередині взуття можна запобігти за допомогою належної гігієни ніг. Оскільки бактерії розмножуються у вологому і теплому середовищі, першим кроком є ​​сухі й чисті ноги. Ось що ви можете зробити для цього: — Після кожної ванни або душа, протріть ноги добре, особливо проміжки між пальцями, щоб не розмножувалися бактерії. — Якщо ваші ноги потіють надмірно, можна використовувати тальк, який поглинає надлишок вологи. — Носіть тільки бавовняні шкарпетки, і міняйте їх за потреби, не рідше одного разу на день так щоб ноги не потіли.

Оцініть статтю