Як повернути любов чоловіка за допомогою романтики?

Як повернути любов чоловіка за допомогою романтики? Психологія та відносини

Якщо вам здається, що відносини з партнером вже давно не схожі на чарівний «медовий місяць», не варто чекати з моря погоди. Візьміть ситуацію в свої руки і дізнайтеся, як повернути любов чоловіка за допомогою романтичних жестів.

Як відновити втрачений зв’язок з чоловіком?

Ні для кого не є секретом те, що сімейний побут і щоденна рутина – це справжні руйнівники стосунків більшості щасливих пар. Чи можна цього уникнути? Давайте будемо відверті, повернути колишню любов чоловіка та відродити втрачений зв’язок, вдається лише жінкам, які докладають для цього багато зусиль. Ось кілька порад досвідчених сімейних психологів, які допоможуть вам зрозуміти, що потрібно робити для відновлення втраченого чоловічого інтересу.

1. Залиште любовну записку

Немає нічого більш романтичного, ніж отримати любовну записку. Мова не йде про маленьке серденько, намальоване на списку покупок, який ви для нього склали. Ми говоримо про справжню любовну записку, в якій ви визнаєте, як багато ваш чоловік для вас значить. Підкладіть записку туди, де хлопець зможе сам на неї наштовхнутися. Наприклад, поряд з його робочим портфелем або на приладову панель автомобіля. Головне, щоб у момент знаходження та прочитання зізнання вас не було поруч. Дайте чоловікові можливість подумати про написане наодинці. Повірте, ваші теплі слова будуть перечитані не один раз.

2. Приготуйте для нього особливу вечерю

Звичайно, спільні походи в кафе і ресторани, це прекрасно. Але чому б не спробувати здивувати свого чоловіка домашньою кухнею і не приготувати його улюблену страву самій? Навіть якщо він є шанувальником гарячих бутербродів з сиром, ваша турбота буде оцінена. Немає часу на куховарство? Тоді навчитесь швидко готувати або купіть до приходу чоловіка його улюблений десерт і напій, запаліть свічки та влаштуйте спокійну романтичну вечерю. Всім відомо, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, тому можна спробувати повернути любов за допомогою романтичних кулінарних жестів.

3. Присвятіть чоловікові вечір

Забудьте про таке заїжджене спільне проведення часу, як похід у кіно. Згадайте, що подобається чоловікові (дивитися спортивні передачі, прогулюватися по картинним галереям, слухати живе виконання місцевих музикантів і т.і.) та заплануйте вечір улюблених чоловічих розваг. Замовте в барі його улюблені напої або ті, які він вже давно хотів спробувати. Загалом, просто потіште чоловіка і зробіть для нього несподівано приємний вечір.

Присвятіть чоловікові вечір

4. Допоможіть в чомусь

Його костюми потребують хімчистки, але йому ніколи ними зайнятися? Подумайте, чим ви можете допомогти чоловікові, що можете зробити за нього? Допомога дорогій людині не тільки корисна і романтична, вона дійсно може посприяти поверненню чоловічої любові.

5. Надішліть йому подарунок

Зазвичай, відправка квітів і подарунків своїм коханим вважається чоловічим вчинком. Але це не означає, що сильна стать отримала монополію на такі романтичні жести. Виберіть день, коли хлопець буде особливо потребувати підтримки, і пошліть йому на роботу сюрприз. Але тільки не квіти! Це може бути все що завгодно, від печива, яке він обожнює, до футбольного м’яча з логотипом його улюбленої команди.

Якщо ви розраховуєте повернути любов чоловіка в максимально короткі терміни, змушені вас розчарувати – це справа не швидка. Вам не вдасться, виконавши лише один з перерахованих пунктів, відродити колишні почуття. Вам також не вдасться цього зробити, навіть якщо ви виконаєте всі рекомендації, але тільки один раз. Хочете відновити втрачений зв’язок? Тоді тіште свого чоловіка щодня, будьте корисною і незамінною! До речі, ось проста техніка розслабляючого масажу, яка допоможе вам показати чоловікові свою справжню любов і турботу.

Оцініть статтю