Як поліпшити своє сексуальне життя: 6 фактів про жіноче лібідо

сексуальне життя Психологія та відносини

Останні дослідження канадських учених показали, що чим більше жінка знає про власну сексуальність, тим більш приємне і насичене сексуальне життя вона веде зі своїм партнером. Проте, жіночий статевий потяг досі залишається закритою темою для суспільства.

Як стати більш розкутою та сексуальною?

Багато жінок відчувають глибоке розчарування від невміння досягти оргазму в потрібний момент. А все тому, що більшість з них соромиться досліджувати своє тіло, щоб зрозуміти які відчуття і дії приносять їм задоволення.

Безглуздо сподіватися на те, що партнер інстинктивно приведе вас до найвищої точки насолоди, якщо ви самі не знаєте, як її досягти. Як йому зрозуміти, що саме вам потрібно в ліжку? Звичайно, з часом він навчиться «відправляти вас на небеса», і може не один раз, але чи готові ви чекати цього кілька років? Якщо ні, тоді вам буде корисно дізнатися 6 дивовижних фактів про жіноче лібідо, які допоможуть покращити ваше сексуальне життя.

1. Жіночий сексуальний потяг набагато слабкіше чоловічого

Хтось із жінок відчуває більшу потребу в сексі, хтось меншу, але в цілому жіночий сексуальний потяг набагато слабкіше чоловічого. Однак це не означає, що становище безвихідне. Існують певні ефективні способи, що дозволяють жінкам швидко підвищити своє лібідо. Наприклад, жіноча Віагра.

Якщо ж швидкість вам не важлива, а важливий довгостроковий результат, і ви хочете стати більш чуттєвою та сексуальною без допомоги медичних препаратів, тоді вам потрібно просто експериментувати зі своїм тілом і партнером. І чим частіше ви будете це робити, тим краще.

2. Маленькі діти заважають інтимному життю жінки

Більшість матусь підтвердять, що методи виховання і догляд за маленькими дітьми, можуть геть-чисто відбити сексуальне бажання навіть до самого коханого чоловіка в світі. Жінки, які приділяють занадто багато часу дітям, втрачають інтимний зв’язок із партнером.

Народжувати і виховувати дітей – це невід’ємна частина жіночого існування, від цього нікуди не дітися. Але якщо ви відчуваєте, що занадто глибоко загрузли в дитячому харчуванні і підгузках, зробіть перерву. Підключіть до виховання та догляду родичів або друзів, і проведіть хоча б якийсь час наодинці зі своїм чоловіком.

3. Пік жіночої сексуальності може бути в будь-якому віці

Існує певний міф про те, що у 40 років жінка досягає піку своєї сексуальності і чуттєвості. Тому багато 20-30-річних матусь, які виховують малюків і відчувають затишшя в сексуальному житті, часто сподіваються на те, що «підуть у відрив», як тільки діти підростуть.

Однак вчені стверджують, що у жінок не існує певного віку для розквіту сексуальності, він може наступити коли завгодно. Звичайно, це буде чудово, якщо в день свого 40-річчя вас прямо з-за святкового столу різко потягне в БДСМ клуб. Але майте на увазі, цього може і не статися.

жіночий статевий потяг

4. На жіноче лібідо може впливати все, що завгодно

Жінки цікаві, але дуже складні істоти. На їх сексуальне життя і потяг можуть впливати абсолютно різні, великі і малі, зовнішні і внутрішні чинники та подразники. Жіноче лібідо залежить від широкого кола фізичних та емоційних станів, таких як певні числа місяця (гормональні коливання), соціальні стреси (занадто багато робочих, сімейних або серіальних пристрастей), вік, менопауза і т.і. Так що там далеко ходити, часом навіть побачений брудний посуд у раковині може зіпсувати інтимний вечір будь-якому чоловіку.

5. Чоловіки більш цілеспрямовані під час сексу

Іноді, під час сексу, вам може здаватися, що партнер намагається швидше задовольнити свої сексуальні потреби, абсолютно не піклуючись про ваші бажання. Але насправді це не зовсім так, чоловіки просто більш цілеспрямовані істоти. Звідси випливає, що ви самі повинні направити свого партнера до тієї мети, яку ставите перед собою в ліжку.

6. Універсальної пози для оргазму не існує

Деякі «експерти» стверджують, що та чи інша позиція в сексі 100% призводить до оргазму. Насправді це неправда. Ви повинні покладатися не на поради, а на власні відчуття.

Чоловіки, зазвичай, віддають перевагу позиції, коли жінка зверху. Жінки ж, навпаки, частіше хочуть бути знизу. Деякі з них відчувають оргазм на спині, в найбільш розслабленому положенні. Інші ж швидше досягають вагінального оргазму, перебуваючи зверху, і контролюючи рух партнера. Під час сексуального контакту тіло саме підказує вам оптимальну позу для найбільшої насолоди. Не ігноруйте ці сигнали і отримуйте максимум задоволення!

Оцініть статтю