Як поліпшити стан шкіри обличчя?

Як поліпшити стан шкіри обличчя? Краса

У тому, щоб вмитися, зняти косметику та очистити обличчя, немає нічого складного, чи не так? Технічно, так. Однак існує кілька правил, яких слід дотримуватися, коли ви відкриваєте воду і нахиляєтеся над рукомийником.

5 практичних порад з догляду за шкірою

Щоб уникнути запалень, подразнень та інших неприємностей, дотримуйтеся цих простих, але ефективних порад, які підкажуть, як поліпшити стан шкіри обличчя без особливих зусиль і витрат.

1. Не захоплюйтеся надмірним очищенням

Намагаючись поліпшити або відновити здоровий стан шкіри, більшість жінок намагаються підтримувати її в ідеальній чистоті. Однак не всі знають, що надмірне очищення може принести більше шкоди, ніж користі. Якщо ви чистите обличчя більше двох разів на день, то позбавляєте шкірні покриви природного жиру, а отже, запускаєте механізм його більш інтенсивного вироблення. Ви хочете стати володаркою жирної шкіри? Скоріш за все ні. Тоді займайтеся її очищенням вранці та перед сном – не частіше.

2. Не обирайте ароматизовану косметику

Погодьтеся, завжди хочеться користуватися саме тими засобами, які пахнуть найкраще. Які запахи вам до вподоби? Фруктові? Пряні? А може м’ятні? Але от біда, дуже часто у косметиці, яка приємно пахне, повно неприродних синтетичних інгредієнтів, які можуть викликати подразнення та цілий ряд інших шкірних проблем. Якщо у вас чутлива або схильна до подразнення шкіра, обирайте косметичну продукцію без запаху або ту, де джерелами ароматів є натуральні продукти, а не хімія.

жінка розглядає ароматизовану косметику

3. Дозвольте засобу допомогти вам

Якщо в інструкції сказано, що засіб може поліпшити стан шкіри обличчя, допомогти позбутися прищів або ще якось цілюще вплинути на зовнішній вигляд – дозвольте йому допомогти вам. Нехай активні інгредієнти, які входять до складу косметичного продукту, зроблять свою роботу. Замість того, щоб відразу після нанесення змити очищаючий засіб, повільно втирайте його повільними коловими рухами, почекайте 30-45 секунд (можна більше), і тільки тоді змивайте.

4. Вмивайтеся після миття голови, а не до

Візьміть за правило вмиватися і займатися очисними процедурами після миття голови, а не до використання шампунів і кондиціонерів. Таким чином на обличчі не буде лишатися брудний мильний розчин, який здатен закупорювати пори і викликати пігментні плями.

5. Використовуйте воду правильної температури

Холодна вода може допомогти швидко прокинутися, гаряча вода дуже приємна після морозного повітря, але ключ до поліпшення стану шкіри обличчя лежить у дотриманні правильного балансу температур. Щоб шкіра не пересихала, вода для вмивання не повинна бути гарячою. Вона також не повинна бути і крижаною, інакше пори не відкриються. Для досягнення оптимальних результатів завжди вмивайтеся помірно-теплою водою.

Оцініть статтю