Як одягнутися на співбесіду дівчині?

Як одягнутися на співбесіду дівчині? Корисні поради

А чи знаєте ви, що під час влаштування на роботу ваш зовнішній вигляд відіграє навіть більшу роль, ніж написане резюме і рекомендаційні листи? Успіх і можливість обійти конкурентів, що претендують на ту ж посаду, багато в чому залежить від одягу, в якому ви станете перед роботодавцем. Хочете зарекомендувати себе належним чином? Тоді дізнайтеся, як слід одягатися на співбесіду.

Як сподобатися роботодавцю?

Одяг для співбесіди

Співбесід може бути декілька, все залежить від компанії і посади, на яку ви претендуєте. Але ваш зовнішній вигляд під час першої зустрічі з рекрутерами особливо важливий. Роботодавці повинні бачити, що ваш образ ідеально відповідає корпоративним стандартам. В цьому немає нічого складного, просто одягніться так, як одягаються всі люди цієї професії або більшість жінок в цій організації.

Що підійде найкраще?

Хоча останнім часом робочий дрес-код помітно змінився і перестав бути таким суворим, як раніше, багато керівників компаній і досі вважають, що гарне перше враження є одним з головних показників під час прийому на роботу. Якщо ви претендуєте на керівну посаду, надіньте темний діловий костюм. Це правило стосується як жінок, так і чоловіків. Менеджерам середньої ланки і випускникам навчальних закладів теж бажано бути в костюмах. Якщо ви не любите вдягати костюми, це ваше право. Але один купити все ж таки доведеться, він ще не раз вам послужить.

Хто б що не казав, але вкладати гроші в гарний одяг зовсім непогано. Повірте, ви отримаєте гарні дивіденди від початкових витрат. Але це на майбутнє… А поки, щоб успішно пройти співбесіду, не потрібно купувати костюм за кілька сотень доларів. Він просто повинен бути діловим і відображати всю серйозність ваших намірів.

Одягніться пристойно

Якщо ви претендуєте на посаду менеджера, вам варто одягнутися консервативно, але не обов’язково в костюм. Підійде будь-який охайний і в міру стильний одяг. Якщо ж ви збираєтеся отримати робочу вакансію на заводі або фабриці, то рамки вашого дрес-коду стають ширшими, але знову ж таки, одягайтеся пристойно і гідно. Це, як мінімум, повинні бути темні джинси і світлий топ або кофта.

знайомство з роботодавцем

Парфуми

Як не дивно, але є дрібниці, про які ви навіть не здогадуєтесь, але які можуть звести на нівець весь ваш ідеальний гардероб. Наприклад, запах. Від деяких людей погано пахне, тому не забувайте про гігієну. Про це навіть незручно згадувати, але деяким дівчатам вже через кілька хвилин після початку співбесіди вказують на двері. Іноді справа може бути не в поганому запаху, а навпаки, в гарному, але занадто концентрованому.

Якщо ви хочете трошки освіжити себе парфумами, зробіть це, але пам’ятайте про слово «трошки». Нехай це буде дуже тонкий аромат. Роботодавець не повинен гадати, викупалися ви в парфумах самостійно або вас навмисно хтось занурив в чан з духами? Крім того, майте на увазі, що у багатьох людей є алергія на запахи. Рекрутери навіть не стануть розглядати вашу кандидатуру, якщо ви змусите їх чхати.

Сексуальність

Іноді здається, що молоді дівчата спеціально одягаються зухвало, щоб досадити віковим співробітницям з найму персоналу. Майте на увазі, дуже часто саме ці жінки вирішують, взяти вас на роботу чи ні. Переважна більшість таких дам середнього віку свого часу віддала багато сил, щоб зараз отримати повноваження вирішувати вашу долю. І повірте, вони абсолютно не сприйнятливі до молодих персон, які плутають офісну роботу з модельним агентством. Якщо ви молода і красива, то, швидше за все, будете думати, що ці сорокарічні дамочки просто заздрять вам. Хто знає? Але суть в тому, що саме вони будуть приймати рішення щодо вашої кандидатури. Якщо вам пощастило, ви виглядаєте як супер модель і відповідно одягаєтеся – шукайте роботу на подіумі або в рекламному бізнесі.

Багато яскравих дівчат не знають, що вдягнути на співбесіду і роблять поширені жіночі помилки. Навряд чи вас візьмуть на керівну посаду, якщо ви прийдете на зустріч в короткій спідниці, на 15-сантиметрових підборах і з важким макіяжем. Крім того, жоден менеджер з персоналу не стане серйозно розглядати вашу кандидатуру, якщо побачить, що ви можете підірвати тихий офісний «курник» своєю сексуальністю, відволікаючи від роботи чоловіків і дратуючи жінок. Тому, якщо природа нагородила вас гарними формами, використовуйте їх в своїх інтересах. Одягніться консервативно і постарайтеся влаштуватися на роботу за допомогою внутрішньої краси, навичок, здорового глузду і позитивної енергетики.

Оцініть статтю