Як надати волоссю краси та об’єму в домашніх умовах?

Як надати волоссю краси та об’єму Краса

Блискуче та об’ємне волосся – гордість і краса кожної жінки. Проте не всім природа подарувала таку красу. Багато людей страждають через те, що їхнє волосся виглядає тонким, та зовсім необ’ємним, наче там залишилось кілька волосків). Найпростішим виходом є зробити хімічне завивання, але вплив його не найкращий на структуру волосин і після відростання, воно ставатиме ламким і тьмяним. Тому краще застосовувати інші методи, які не шкодять волоссю, і роблять його красивим.

Одним з метедів надання волоссю об’єму – це використання спеціальних шампунів, призначених для збільшення об’єму волосся, бальзамів та мусів та його укладання.

Професійні шампуні для волосся містять кератин і протеїни. Їх дія звісно, відрізняється від дії звичайних шампунів. У салонах та в домашніх умовах можна зробити кератинування волосся спеціальним шампунями для відновлення їхньої природної структури та наданні об’єму.

Ще одним способом зробити волосся об’ємними є використання засобів для укладання – мусів, гелів і пінок. Існують спеціальні прийоми укладання, що дозволяють добитися ефекту збільшення обсягу зачіски.

Так, мус або пінку треба наносити на коріння чистого волосся і розподіляти по всій довжині. А при використанні фена обов’язково піднімати волосся біля коріння. Також підняти волосся біля коренів можна за допомогою прасок-випрямлячів для волосся. Головне – підібрати підходящий температурний режим, щоб не пересушити його.

Можна скористатися бігудями для створення об’єму. Вони великого розміру, тому не зовсім зручні. Проте після миття голови, волосся потрібно підсушити феном, проте не повністю, щоб трошки було вологим, нанести на нього піну або мус і накрутити на бігуді волосся на довжину до коренів. Досушити волосся феном можна, або просто почекати, поки саме висохне, якщо є час. Бігуді зняти і легенько волосся розчесати.

Можна біля коренів зробити начісування і зафіксувати лаком для волосся, проте потім розчісування волосся буде досить болісним…

Правильний вибір зачіски для отримання об’ємного волосся

Чудовим способом домогтися того, що волосся буде виглядати об’ємнішим, є правильний вибір зачіски та стрижки. Відомо, що довге волосся здається менш об’ємним, тому що все таки більш важче. Найкраще підійде стрижка середньої довжини з рваними контурами, але при бажанні можна зробити коротку ступінчасту стрижку, яка теж допоможе волоссю виглядати об’ємним.

вибір зачіски

Для того, щоб зачіска виглядала об’ємнішою, її потрібно правильно укладати. Волосся біля основи росту необхідно піднімати, для цього можна використовувати фен з дифузором, а також різні насадки. Голову категорично не можна сушити гарячим повітрям, особливо біля коріння! Ідеально використовувати трохи тепле повітря з відстані не менше п’ятнадцяти сантиметрів від голови, в такому випадку волосся залишиться максимально здоровим і блискучим.

Також можна вдатися до так званого «американського мелірування» для отримання об’ємного волосся, при якому в роботу йдуть відразу кілька відтінків фарби (як правило, три або чотири). Це допомагає надати волоссю природний сяючий вигляд і візуально збільшити їх об’єм. Такий вид мелірування повинен виконувати тільки фахівець, і не варто навіть намагатися виконати його своїми силами.

Нарощення волосся – для збільшення об’єму

Більш кардинальним методом, щоб зробити волосся об’ємними є його нарощення. Це досить дорога і ефективна процедура, але теж має недоліки.

Місце прикріплення нарощених пасом до власного волосся абсолютно не візуалізується, проте потребує особливого догляду.

Оцініть статтю