Весільний етикет: як не зіпсувати чуже свято?

Весільний етикет Корисні поради

Люди зустрічаються, люди закохуються … Практично кожен день повз нас проїжджають весільні кортежі, вбрані машини зі щасливими парами всередині. Наші друзі, родичі, знайомі, колеги – всі навколо одружуються або виходять заміж.

5 порад для запрошених на весілля

Не виключено, що завтра і вас запросять на свято молодят або ви самі будете виступати в ролі приймаючої сторони. Тому прийшов час дізнатися, що таке весільний етикет. А саме, чого не слід робити на весіллі ведучим або гостям, щоб не зіпсувати чуже свято.

1. Не приводьте зайвих людей

На весіллі повинні бути тільки запрошені. Це означає, що ви не можете взяти з собою кращу подругу або дітей, якщо вони не були зазначені в запрошенні. Наречений і наречена витратили багато часу, вирішуючи, кого вони хочуть бачити на своєму святі і скількох людей вони можуть собі дозволити запросити. Якщо в останню хвилину ви приведете незаплановану людину, то тим самим не тільки порушите весільний етикет та змусите молодят нервувати, але й розлютите всіх гостей, які теж хотіли прийти з друзями або родичами, але відмовили собі в цьому.

2. Не виділяйтеся

Навіть якщо ви володієте величезною кількістю смішних історій з життя нареченого чи нареченої, знаєте танцювальні рухи, про які не чув навіть Джастін Тімберлейк або у вашому гардеробі є сукня від кутюр, яка так і проситься з вами на свято, знайте – чуже весілля, це не те місце, де потрібно виділятися і тягнути «ковдру уваги» на себе.

Весільний етикет не забороняє добре проводити час, казати гарні слова про нареченого та наречену і танцювати. Але не намагайтеся здаватися краще молодят, які планували цей день протягом багатьох місяців (а то й довше).

3. Не скаржтеся

Вам може не сподобатись вибір головного блюда, музики, або ви можете вважати, що між церемонією та прийомом пройшло занадто багато часу… Це ваше право, ви вільні так думати. Але пам’ятайте, думати – не означає говорити. Наречений і наречена щиро хотіли, щоб ви були частиною їхнього особливого дня. Якщо не хочете зіпсувати чуже свято, не варто приділяти музиці, вину чи торту більше уваги, ніж самим молодятам. Бажаєте дотримуватися всіх правил пристойності? Тоді покажіть, що ви любите щасливу пару і відмінно проводите час.

гості на весіллі

4. Не користуйтеся телефоном

Подумайте про те, наскільки вас дратує мобільний телефон, який несподівано дзвонить у когось в кінотеатрі. А тепер уявіть, що ви вимовляєте клятву вірності коханому чи хтось з ваших родичів вимовляє красивий, заздалегідь вивчений тост, який раптово переривається чиїмось гучним дзвінком або ще гірше – розмовою по телефону. Швидше за все, вам захочеться задушити того, хто користується мобільником під час урочистої церемонії або забуває відключити звук. Ввімкніть в телефоні безгучний режим і намагайтеся не привертати до себе уваги.

5. Не поспішайте розміщувати фотографії в Інтернеті

Ми всі із задоволенням фотографуємося на весіллях з молодятами та гостями, після чого у багатьох з’являється пекуче бажання відразу викласти ці фотографії в Інтернет. Не намагайтеся випередити нареченого з нареченою! Нехай вони будуть першими, хто освітить цю подію в соціальних мережах. Відкладіть свої знімки, поки не переконаєтесь, що у пари була можливість самостійно розповісти інтернет-спільноті про великий день.

Оцініть статтю