Що робити, щоб підошва на взутті не ковзала в ожеледь

Слизька підошва на зимовому взутті. Що робити Корисні поради

«Йшов, упав, отямився, гіпс» – такий розвиток подій трапляється у багатьох людей взимку, коли випадає сніг, починає танути, а зранку утворюється суцільна ковзанка на тротуарах і дорогах. Багато людей падають та травмуються: ламають руки і ноги через надмірно ковзку підошву зимового взуття. Щоб не прийшлось купляти нові зимові чоботи з хорошими протекторами (які, до речі, також з часом стираються і взуття починає ковзати, як лижі), можна спробувати кілька методів боротьби зі слизькою підошвою.

  1. Звернутись у майстерню взуття, де можуть наклеїти на підошву рельєфну профілактику, яка не ковзатиме по льоді.
  2. Також можна придбати так званий «снігохід» – спеціальна резинова насадка на взуття з шипами, яка при потребі одягається та знімається. Це замість одягання поверх взуття шкарпеток, як колись практикувалось.
  3. Ще один старий метод боротьби зі слизькою підошвою зимового взуття – приклеїти на неї кілька смужок лейкопластиру з тканини. Щоб він тримався на підошві, клеїти потрібно на суху підошву навхрест. Звісно, що він під кінець дня може відпасти, якщо багато ходити, але не проблема наклеїти при потребі його знову. Щоб його не було помітно на чорній підошві, можна замалювати чорним маркером.
  4. Ще один варіант – приклеїти супер-клеєм наждачний папір на суху чисту підошву взуття.

Щоб не впасти, якщо ви не підготували взуття до ожеледі, йти потрібно дрібними кроками, ноги зігнути трохи в колінах для кращої скажемо так, амортизації і рівноваги.

Читайте також: Методи ефективного планування сімейного бюджету

Ні в якому разі не йти з руками в кишенях по слизькій стежці, щоб під час падіння швидко зреагувати та відновити рівновагу.

Якщо падіння неминуче, то постарайтесь впасти на бік.

Оцініть статтю