Що подарувати подрузі, яка любить подорожувати?

Що подарувати подрузі, яка любить подорожувати Корисні поради

Ваша подруга не може довго всидіти на одному місці, перельоти для неї – звичайна справа, а в колекції її фотографій вже є багато міст світу? Вам пощастило! Ви знайомі з активною і життєрадісною людиною. Хочете потішити свою рідну непосиду? Ось що можна подарувати подрузі, яка любить подорожувати.

1. Ярлики для багажу

Барвисті іменні ярлики допоможуть вашій подрузі з легкістю знайти свій багаж в аеропорту, на коловому багажному транспортері. Навіть якщо багаж загубиться, ці різнобарвні мітки допоможуть працівникам аеропорту швидше повернути його власниці. Можна замовити ярлики з вже надрукованим ім’ям, телефоном та іншими координатами, які ви побажаєте вказати. А можна подарувати комплект з 6-ти штук, на яких подруга сама зможе вписати свої дані.

2. Подушка під шию

Для людини, яка під час подорожей проводить багато часу в польоті, подушка під шию є обов’язковим аксесуаром. Така річ допомагає прийняти зручне положення і швидко заснути. Можна подарувати подрузі спеціальний комплект для мандрівника, в якому буде подушка, маска для очей від денного світла та невеликий вовняний зігріваючий плед. Цей набір ідеально підійде для повітряних подорожей, автобусів та поїздів.

3. Сумочка для документів

Якщо ваша подруга любить подорожувати, вона напевно знає, що паспорти потрібно зберігати при собі, в надійному місці. Але для більшої впевненості можна подарувати їй сумочку для документів. У цього практичного аксесуара є зручний ремінець для носіння та достатня кількість кишеньок для паспортів, квитків, грошей, кредитних карт та інших дрібниць першої необхідності.

4. Акустичний пристрій для мандрівників

Іноді буває дуже важко заснути в незнайомому місці. Щоб допомогти подрузі добре виспатися та швидше пережити зміну часових поясів, можна подарувати їй акустичний пристрій, який відтворює безліч звуків, так званого, білого шуму (наприклад, шум дороги) та допомагає почуватися як вдома під час будь-якої подорожі. У пристрої також є вбудований будильник і функція голосового нагадування.

5. Яскраву валізу

Хочете виділити подругу з натовпу мандрівників? Подаруйте їй містку яскраву валізу на колесах з барвистим принтом, у яку можна скласти всі необхідні речі для подорожі. М’які прогумовані коліщатка зроблять багаж практично невагомим.

яскрава валіза

6. Щоденник мандрівника

Подрузі, яка любить подорожувати, можна подарувати щоденник для нотаток, щоб вона могла вести хроніку своїх пригод. Розділи щоденника розбиті на тижневі блоки, є порожні сторінки для малюнків або креслення, адресна книга і навіть розкладна детальна карта світу.

Оцініть статтю