Що подарувати коханій на День Святого Валентина?

Що подарувати коханій на День Святого Валентина? Корисні поради

День Святого Валентина, як і Восьме березня, багато чоловіків сприймають як екзамен. Що подарувати коханій, щоб не розчарувати її? Як правильно запакувати та власне презентувати подарунок? Обрати сюрприз, чи обговорити деталі дарунка заздалегідь?

Погодьтесь, від таких питань навіть у найсміливіших та найрішучіших голова піде обертом. Саме тому пропонуємо вашій увазі кілька нехитрих, але простих, і головне – дієвих порад щодо подарунка своїй єдиній на День закоханих.

Так що дарувати на День Святого Валентина?

Усі подарунки жінкам можна розділити на кілька категорій:

А) коштовні (вони ж «пафосні») – дорогі подарунки завжди ваблять жінок. Це можуть бути прикраси, дорогі аксесуари, новомодні гаджети на кшталт планшета чи електронної книги. Такі подарунки, як правило, справляють враження, однак на деяких самостійних та емансипованих дам цілком протилежне бажаному – замість вдячності отримаєте підозру у спробі обмежити її свободу чи зобов’язати таким коштовним подарунком. Тому варто робити такі подарунки лише тоді, коли ви добре знаєте свою другу половинку.

Б) «милі серцю дрібнички» – від мила у формі сердечка до маленьких іграшкових ведмедиків. З подарунками цієї категорії легше догодити. Як правило, вони викликають розчулення та посмішку на обличчі коханої.

В) «щоб у хаті було» – блендери, мультиварки, міксери та інше кухонне і не тільки приладдя. Такі подарунки полюбляють законні чоловіки або ті представники чоловічої статі, що готуються до цієї ролі. Таким подарунком вони намагаються вбити двох зайців – і грошенят на вітер не викинути, і продемонструвати коханій, який аспект побуту потребує її особливої уваги. Звісно, такий подарунок підійде лише геть неромантичним дамам, які цінують практичність. Хоча… Ви таких знаєте?

Г) «його величність креатив» – ця категорія об’єднує незвичайні подарунки, що вражають уяву або принаймні тішать почуття гумору коханої. Це може бути композиція із повітряних кульок, прогулянка на коні чи (а чому ні?) повітряній кулі, пара метеликів у паперовій коробці тощо.

Д) «вічна класика» – безпрограшний варіант: квіти, цукерки, романтичний вечір при свічках. Тут навіть коментарі зайві.

Як дарувати?

Іноді сама презентація перевершує власне подарунок, демонструючи уважність до коханої та безмежну фантазію дарувальника. Питання «як?» включає два аспекти: упакування (від банальних бантиків до утрамбовування персня до, наприклад, горіхової шкарлупки) і вручення, яке обов’язково варто супроводжувати довгими поглядами в очі та словами кохання і вдячності. Любі чоловіки, не мовчіть хоча б у цей день. Мужніми та небагатослівними ми і так звикли вас бачити.

Кіт в мішку або «сюрприз замовляли»?

Добре, якщо ви знаєте смаки свої коханої, якщо у вас нестримна фантазія і міх грошей, адже тоді влаштувати сюрприз значно легше. Але, якщо є брак хоча б однієї з названих умов, то варто вдатися до хитрощів і наперед з’ясувати, а що саме хоче ваша друга половинка. Придивіться. Можливо, вона вже вперто залишає вам підказки у вигляді закладок у браузері сторінок інтернет-магазинів, паперових каталогів чи милих зітхань при перегляді реклами. Якщо змін у поведінці не виявлено, спробуйте вдати, що ви вже підготували подарунок, але хочете натякнути їй. Хай спробує повідгадувати, і, будьте певні, кохана сама розкаже вам, про що мріє, на кілька років вперед.

І головне, приправляйте подарунок словами кохання, компліментами, захопленими поглядами. Це найкращий соус для будь-якого подарунка.

Оцініть статтю