Рицинова олія для вій

Рицинова олія для вій Краса

Густі й довгі вії — це справжній скарб для кожної дівчини, що робить обличчя привабливішим і акуратнішим. На жаль, розкішні вії рідко дістаються від природи, тому для поліпшення їхнього зовнішнього вигляду використовують рицинову олію.

Вона дає змогу не тільки зміцнити волоски, відновити нормальний темп їхнього росту, а й зробить їх густішими, темнішими. Дивовижний факт, що краса вій залежить від якоїсь рослини, яку кожен може вирощувати у власному палісаднику. Річ у тім, що в касторці міститься унікальна речовина — рицина, у складі якої є низка корисних елементів, що стимулюють ріст вій. Використовуючи рицинову олію, ви не просто прискорюєте ріст вій, ви прискорюєте ріст абсолютно здорових вій.

Читайте також: Які приймати вітаміни для нігтів і волосся

Придбати рицинову олію, як засіб для вій, можна в будь-якій аптеці або косметичному магазині. Порівняно з іншими хімічними засобами, вартість олії дуже низька, що є ще одним плюсом вибору саме такого підходу до догляду за віями.

Нанесення олії можна робити ватною паличкою або дочиста вимитим пензликом від старого флакончика з тушшю. Якщо ви хочете отримати ефектний об’єм вій, олію необхідно використовувати ввечері, найкраще вибрати час за кілька годин сну. Вії по всій довжині необхідно промазати олією, надлишки легко видаляються серветкою. Зазначимо, що запах в олії не надто приємний, тому варто заздалегідь приготуватися або ж, щоб уникнути проблем, вибрати інший засіб для вій. Використання касторової олії потрібно продовжувати більше одного місяця. Ще більшою ефективністю володіє суміш, яка складається з касторової олії з олією реп’яховою. З її допомогою можна привести до ладу не тільки вії, а й брови.

Оцініть статтю