Романтична обстановка в спальні – інструкція для жінок

Романтична обстановка в спальні Психологія та відносини

Свічки, мережива, пахощі, свіжі квіти, музика – ось кілька елементів, які можна використовувати для створення романтичної обстановки в спальні. Хочете дізнатися, як саме? Дотримуйтеся наших порад, якщо хочете оточити себе атмосферою любові, витонченості і чуттєвості.

Свічки

Напевно, ви вже не раз помічали, що тремтяче полум’я завжди наповнює простір теплом, романтикою і таємницею. Свічки можна зробити самим, а можна купити в магазині, але при цьому потрібно звертати увагу на їх аромат і, особливо, на колір.

  • Червоні свічки символізують сексуальний потяг, любов, силу і здоров’я. Червоний колір є кольором життя. Чоловіки дуже позитивно реагують на червоні запалені свічки.
  • Рожеві свічки уособлюють потяг, честь, успіх і перемогу добра над злом. Вони відмінно підходять для романтичної прелюдії до сексу.
  • Білі свічки символізують чистоту, правду, владу і силу духу. Їх рекомендується запалювати разом з червоними – таке поєднання значно підвищує романтичну атмосферу вечора.

Будь-які елементи вогню завжди викликають пристрасть і бажання. Але будьте уважні, оскільки вогонь представляє особливу небезпеку для будинку.

Ніколи не залишайте запалені свічки без нагляду і переконайтеся, що їх розташування не викличе пожежі.

Пахощі

Пахощі є відмінними помічниками для створення романтичної і загадкової обстановки в спальні. Ви коли-небудь стежили за гіпнотичними завитками диму, що піднімаються до стелі? Ми радимо використовувати солодкі пахощі такі як троянда. Розставте ароматичні палички по периметру кімнати, причому можете їх не підпалювати. У паличок досить сильний запах, тому навіть незасвічені вони можуть працювати, як освіжувачі повітря. Але якщо ви дійсно хочете повністю зануритися в атмосферу любові, підпаліть тільки одну, цього буде цілком достатньо.

романтична обстановка в спальні

Атлас і мереживо

Атласна постільна білизна ніколи не підводить. Крім того, що вона дуже сексуальна, її гладка і приємна на дотик структура нагадує нам власну шкіру. Для романтичного вечора краще вибирати пастельні тони, а для більш пристрасних побачень використовуйте червоний атлас. Якщо вам вкрай важлива романтична обстановка, поміняйте звичайні штори на мереживні фіранки.

Квіти і музика

Завжди тримайте в спальні вазу зі свіжими квітами, які будуть не тільки радувати око, але і добре пахнути. Про романтичну музику можна написати окрему статтю, тим більше, що музичні смаки у всіх різні, тому, щоб не помилитися, вибирайте ті композиції, які асоціюються у вас зі звабленням і сексуальністю.

Оцініть статтю