Рекомендації по догляду за шкірою після епіляції

епіляція Краса

Прагнучи бути звабливою та ніжною, в прямому розумінні цього слова, жінки роблять епіляцію майже всього тіла: під пахвами, у зоні бікіні, на ногах, руках, ще й декому приходиться забирати помітні вусики. Випробовують різні методи: воскову епіляцію, шугаринг, звичайні бритви (станки), електродепилятори, лазерну епіляцію, щоб якомога менше виникало подразнення, волосся не вростало, і шкіра була ніжною.

Як уникнути роздратування після епіляції

Роздратування після епіляції можна уникнути, знаючи і виконуючи нехитрі процедури та правила, особливо, якщо ви робите її в домашніх умовах.

  1. По-перше, перед видаленням волосся, шкіру потрібно добре помити, а волоски розпарити, щоб вони стали м’які і легше їх було видаляти.
  2. Другим кроком буде дезінфекція шкіри після епіояції, щоб у ранки чи подряпини, які інколи виникають на шкірі, не потрапила інфекція. Можна це робити будь-яким лосьйоном чи бальзамом з вмістом дезінфікуючих речовин, або ж спирту. Оптимальний варіант – чоловічий лосьйон після бриття будь-якої марки.
  3. Після дезінфекції, шкіру потрібно зволожити. Найкраще для цього підходять легенькі дитячі креми, або креми з вмістом пантенолу, який сприяє загоєнню шкіри, зменшує подразнення.

Щоб шкіра не пересушувалась, не вростало волосся, можна робити компреси на ділянки шкіри, де робили епіляцію, з відвару ромашки та календули, а також змастити шкіру соком алое, корисність якого відома навіть дітям.

Популярний і всім відомий скраб для тіла з кави – допоможе робити незначний пілінг після епіляції і попереджувати вростання волосків. Його можна робити на другий-третій день після епіляції, коли пройде подразнення на шкірі.

Потрібно пам’ятати, що не варто засмагати на сонці особливо після лазерного видалення волосся протягом тижня, щоб уникнути появи пігментних плям та ще більшого подразнення.

Оцініть статтю