Як робити шугаринг у домашніх умовах?

Шугаринг Краса

В даний час існує багато методів видалення зайвого волосся на тілі: лазерна епіляція, воскова, за допомогою кремів, електричних депиляторів, звичайних бритв і шугарингу. Назва останнього говорить сама за себе – видалення волосся відбувається за допомогою цукру (основного компонента процедури). Шугаринг став актуальним останніми роками, але відомий уже кілька століть. Роблять шугаринг у багатьох косметологічних салонах, але насправді його можна робити самостійно вдома і економити час та гроші.

Шугаринг дещо схожа процедура на видалення волосся воском, але вважається дещо м’якшою. Після неї ноги залишаються гладенькими на 2-3 тижні, практично немає вростаючого волосся у шкіру, немає алергічних реакцій. За допомогою шугарингу видаляються найменші волосини – 2 мм.

За рахунок того, що волосся відростає тоншим, ніж після звичайного бриття, з кожною процедурою шугарингу больові відчуття зменшуються.

Рецепт приготування пасти-карамелі для шугарингу вдома

Для того, щоб приготувати карамельну масу для даного типу епіляції, потрібно: 150 г цукру, 50 мл лимонного соку, або 1 ч. л. лимонної кислоти, 2 ст. л. води. Всі інгредієнти потрібно змішати і нагрівати на легенькому вогні, постійно помішуючи, щоб не пригорів цукор. Має утворитись карамель кольору темного пива. Після цього карамель знімаємо з плити і залишаємо трохи охолодитись, щоб не обпекти шкіру. Коли карамель буде уже тепленькою, в’язкою, наносимо її на шкіру рухаючись проти росту волосся.

Перед процедурою можна посипати шкіру дитячою присипкою або тальком.

Якщо під час процедури паста дещо затверділа і занадто охолодилась, то ї легко можна розігріти на водяній бані до потрібної консистенції.

Перевірити на можливість використання пасти вдома можна наступним чином: взяти трохи суміші на пальчик і попробувати з нього зробити горошинку. Якщо виходить горошина – то і епіляція вийде вдало, якщо ні, то при приготуванні зроблено певні помилки.

Чекаємо кілька секунд, щоб карамель «зловила» волосини і у зворотному напрямку за ростом волосся різким рухом знімаємо її. Якщо не всі волоски видалились, можна ще раз на ту саму ділянку шкіри нанести карамель, але не більше двох разів. Після процедури місця епіляції потрібно обробити зволожуючим заспокійливим лосьйоном, а на другий день зробити скраб для тіла.

Звісно можна спростити собі завдання і придбати професійну пасту для шугарингу, яку використовують у салонах, адже не всім вдається приготувати цукрову карамель-пасту самостійно. Для різного типу волосся продають різної консистенції пасти, і новачкам потрібно спершу підібрати собі найбільш підходящу, а вже потім можна спробувати приготувати вдома власноруч.

Оцініть статтю