Про що поговорити з чоловіком?

4 теми, про що поговорити з чоловіком Психологія та відносини

Пам’ятаєте, як часто ви розмовляли, коли тільки починали зустрічатися зі своїм хлопцем або чоловіком? Ви могли обговорювати все на світі, і іноді ці бесіди затягувалися до самого світанку. Якщо останнім часом ваші розмови з партнером обмежуються лише з’ясуванням того, чия черга мити посуд, пропонуємо дізнатися, про що поговорити з чоловіком, щоб знову стати йому ближче і рідніше.

4 теми, які вас знову зблизять

Немає нічого гіршого в сімейних відносинах, ніж недолік спілкування, який зазвичай призводить до непорозуміння. Навіть, якщо здається, що вам абсолютно нічого обговорити, розмовляти все одно потрібно. Ось 4 теми, які будуть цікаві будь-якому хлопцю і зможуть знову зблизити вас зі своїм чоловіком.

1. Цілі і бажання

Якби можна було відкинути всю щоденну рутину і забути про кругообіг турбот, проблем і зобов’язань … чим би тоді ви хотіли зайнятися? У вас є список невиконаних бажань? А у вашого чоловіка? Можливо, пройшли роки з тих пір, як ви останній раз говорили з ним про улюблені речі, а значить, зараз саме час це зробити і почати заново відкривати один одного. Ви хочете взяти участь у марафоні, закінчити курси пілотів, навчитися говорити по-французьки або написати роман? Поділіться своїми прагненнями з чоловіком. Чим частіше ви будете говорити про свої бажання, тим більше вірогідність їх виконання. Розмовляючи про мрії, ви змушуєте і себе, і свого партнера до їх здійснення.

2. Побоювання і страхи

Що вас лякає? Що стримує? Що не дає швидко заснути? Ось ряд питань, обговорення яких вас зблизить. Розмови про страхи і побоювання допоможуть вам позбавитися від своїх фобій або зробити їх менш значущими. Оголюючи уразливі частини душі, ви стаєте ще рідніші один одному.

3. Розчарування і невдачі

Говорити з чоловіком про розчарування та невдачі завжди нелегко, але це ще один крок до вашого зближення. Розкажіть своїй половинці про підвищення, яке вам не дали. Про те, що ви вже рік хочете скинути 5 кг, але у вас не вистачає сили волі. Повірте, розмови про розчарування зроблять невдачі менш хворобливими. Іноді такі обговорення можуть підштовхнути вас до нових спроб здійснити все те, що не вийшло в минулому. Вислуховуючи і обговорюючи чоловічі невезіння, ви, тим самим, допомагаєте хлопцю не зациклюватися на них, а рухатися вперед. Адже саме жінка дає чоловікові крила!

4. Спільні плани на майбутнє

Крім обговорення особистих проблем кожного, дуже корисно поговорити про речі, які стосуються вас обох. Наприклад, обговорити покупку нових шпалер у вітальню або запланувати спільний відпочинок в якійсь екзотичній країні. Але будьте обережні! Якщо кожен день розмовляти з чоловіком про те, що приготувати поїсти або про кішку, яка дере канапу, можна загрузнути в рутині і забути обговорити дійсно важливі речі, такі як спільне майбутнє або щасливі плани та надії.

Отже, скориставшись нашими порадами, ви будете знати, яких тем слій торкатися, а яких слід уникати. Сподіваємось, ця інформація була для вас корисною и ви завжди будете знати, про що поговорити з чоловіком.

Оцініть статтю