Оновлення кухні: практичні поради

Оновлення кухні Корисні поради

Оновлення кухні – це чудова нагода не тільки освіжити інтер’єр, але і підвищити вартість квартири. Витрати на такий проект можуть бути різними, від декількох сотень доларів (для заміни якихось кухонних приладів) до декількох тисяч (для модернізації застарілих стільниць, підлоги та настінних покриттів).

Як оновити кухню – планування проекту

Для початку потрібно скласти приблизний бюджет проекту, порівнявши ціни в спеціалізованих магазинах кухонних меблів і техніки. Зробіть два бюджети. В один включіть все, що легко можете собі дозволити, а в інший, ті елементи, які б хотіли мати в перспективі. Не забудьте вказати вартість доставки і збірки, якщо не плануєте займатися всім цим самостійно.

Визначтеся, чи вистачить у вас коштів для поновлення кухні або буде потрібен банківський кредит. Якщо на весь проект грошей не вистачає, а можливість кредитування ви не розглядаєте, розбийте проект на кілька частин і займайтеся його реалізацією в міру фінансових можливостей.

Вирішіть, що ви будете робити з кухонними меблями, оновлювати старий гарнітур або купувати новий. Іноді оновлення кухонного інтер’єру без капітального ремонту і серйозних вкладень може бути цілком виправданим маловитратним варіантом. Детальніше про це можна почитати тут.

Розгляньте різні підлогові покриття, такі як лінолеум, паркет, ламінат, ковролін, плитка або полірований бетон. До речі, майте на увазі, що сучасний лінолеум багато в чому відрізняється від лінолеуму вашої бабусі, а ламінат з листяних порід дерева практично нічим не поступається паркету.

Подумайте про освітлення. Встановіть красиві світильники, які зроблять інтер’єр більш привабливим. Сьогодні можна вибрати будь-які освітлювальні прилади відповідно до свого бюджету, потреб і побажань.

Якщо у вас маленька кухня, спробуйте візуально збільшити її розміри за допомогою скляного фартуха. Для цього можна купити скіналі з дзеркальним покриттям, які не тільки зроблять кухню ширшою, але і додадуть певну родзинку в її дизайн.

установка нової мийки

Установка нової кухні

Не важливо, будете ви оновлювати стару кухню або встановлювати нові меблі, стіни все одно доведеться на час звільнити від кухонного гарнітуру. Цей часовий проміжок слід використати для прокладання нової електропроводки, зміни колірної схеми в інтер’єрі шляхом фарбування стін або переклеювання шпалер і заміни підлогового покриття.

Щоб заощадити, багато людей намагаються встановлювати нову кухню самостійно або за допомогою друзів. Ми ж рекомендуємо не розмінюватися на дрібниці, і скористатися послугами професіоналів, які виготовляють кухні на замовлення. Вони швидко, ідеально і без помилок скомпонують всі предмети кухонного гарнітура, не пошкодивши його. Це особливо важливо, якщо ви замовляєте кухню з дорогих або крихких матеріалів.

Також не варто економити на доставці, особливо коли мова йде про великогабаритну техніку. І якщо з посудомийною машиною ви впораєтеся, то для підняття на поверх і установки холодильника з дозатором води або льоду вам точно буде потрібна допомога.

Оцініть статтю