7 способів освіжити інтер’єр кухні!

Як оновити кухню Корисні поради

Недарма кажуть, що одного разу розпочатий ремонт не закінчується ніколи. Перелік домашніх справ, дрібного ремонту і різних доробок поповнюється щодня, а до найулюбленішій усіма кімнати руки, зазвичай, доходять в останню чергу. Але вихід є. Ми розповімо, як освіжити інтер’єр кухні, не вдаючись до великомасштабної реконструкції, і при цьому вкластися в скромний бюджет.

Як оновити кухню – бюджетний варіант

Не кожна господиня здатна дозволити собі капітальний ремонт, але кожна може оновити і прикрасити хоча б частину свого сімейного гніздечка. Якщо у вас є таке бажання, ми підкажемо, як правильно це зробити.

1. Змініть техніку

Ніщо так не ріже очі, як застаріла кухонна техніка. Мало того, що вона вже безглуздо виглядає в 21 сторіччі, так ще й споживає велику кількість електроенергії. Для додання вашому храму їжі свіжого сучасного вигляду, пропонуємо поміняти стару техніку на нову, енергозберігаючу, з нержавіючої сталі.

2. Поновіть фурнітуру

Щоб освіжити кухонний інтер’єр, можна відреставрувати меблі або просто оновити фурнітуру. Звичайний маленький вимикач може змінити вигляд цілої кімнати. Замініть старі потерті вимикачі, розетки, ручки шафок та інші подібні дрібниці на стильні сучасні аналоги, щоб вони підходили по стилю і кольору до раковини або світильників.

3. Декоруйте стільницю

Не захаращуйте стільницю, особливо, якщо на кухні є місткі шафки. Замість цього прикрасьте її предметами декору, які б могли виконувати корисні функції. Наприклад, покладіть велику скляну чашу з фруктами. Але майте на увазі, зайві та рідко використовувані предмети наводять тугу. Сховайте весь непотріб і звільніть простір.

4. Повісьте ілюстрації

Кухня не повинна бути нудним місцем для готування. Додайте в її інтер’єр яскравих кольорів. Розвісьте по периметру веселі картинки, силуети або веселі сімейні фотографії в рамках. Не потрібно бути колекціонером, щоб створити свою власну кухонну галерею. Ви завжди зможете знайти зображення, які будуть відповідати потрібному стилю.

5. Поновіть світильники

Зміна освітлення – це відмінний спосіб оновити кухню без капітального ремонту. Встановіть нові світильники над обіднім столом і раковиною. У магазинах світлотехніки можна знайти освітлювальні прилади на будь-який смак і колір. При бажанні можна додати світлову шайбу і підсвітити стільниці знизу або використати невеликі прожектори, щоб виділити художні роботи.

6. Постеліть килим

Одне з найшвидших і найдоступніших оновлень кухні можна зробити за допомогою килима, який не тільки змінить інтер’єр, але й запобіжить ковзанню по твердій поверхні, особливо якщо у вас покладена плитка та вода часто потрапляє на підлогу. Щоб розбавити кухонну атмосферу яскравими барвами, виберіть килим зі сміливим принтом.

7. Не хапайтеся за все відразу

Оскільки ми говоримо про бюджетні варіанти оновлення, значить припускаємо поступове перетворення кухні. Не потрібно намагатися виконати всі запропоновані поновлення за один раз. Не поспішайте. Економте кошти і отримуйте задоволення, створюючи інтер’єр своєї мрії!

Оцініть статтю