Мистецтво французького поцілунку

Французький поцілунок Психологія та відносини

Так званий французький поцілунок, у якому задіяні не тільки губи, а і язик, вважається найеротичнішим, найпристраснішим і найсексуальнішим поцілунком у світі.

Як цілуватися правильно?

Спробуємо детально описати й розділити на етапи, як відбувається французький поцілунок:

  • Перед тим, як цілуватися, потрібно переконатися у свіжості свого дихання. Киньте в сумочку жувальну гумку, цукерку або спеціальний ополіскувач – вони Вам знадобляться. Мабуть, без цього пункту не варто й приступати до наступних.
  • Французький поцілунок є продовженням класичного поцілунку в губи, але може існувати й сам по собі. Хоча, краще починати його саме з поцілунку в губи.
  • Комфортно влаштувавшись на дивані або в іншому романтичному місці, створюємо інтимний настрій, для цього можна доторкнутися до партнера або обійняти його.
  • Повільно і ніжно доторкнутися губами до губ партнера і просто поцілуватися звичайним класичним поцілунком.
  • Акуратно, не сильно розтискаючи губ, знайти язик партнера кінчиком язика. Ледь торкнувшись язика, здійснюємо легкі грайливі рухи взад-вперед. Торкання потрібно робити без поспіху, з насолодою, але, не проштовхуючи язик глибоко в рот партнера.
  • Французький поцілунок зазвичай починає здійснювати один із партнерів, тому і язик спочатку залучає тільки один із них. Під час звичайного поцілунку, для більш еротичної та захопливої дії потрібно долучити язик.
  • При відповіді на запитання: як цілуватися французьким поцілунком, однією з найважливіших відповідей буде – не застосовуючи силу. Варто тільки “перетиснути” і партнер відчуватиме дискомфорт, а отже, ніякого задоволення не отримає.
  • Приблизно французький поцілунок триває кілька хвилин, хоча не важливо, скільки він займе часу, абсолютно не слід про це турбуватися.
  • Закінчувати цей вид поцілунку теж потрібно не поспішаючи, не роблячи різких рухів. Спочатку заховати в рот язик, потім відхилившись назад, закрити рот. Варто все робити саме в такій послідовності, не інакше.

Ось, мабуть, і все про те, як правильно цілуватися. Найголовніше в цій справі (власне як і в будь-якій іншій) – це практика. Є певний відсоток людей, яким неприємно цілуватися з язиком, тому краще заздалегідь уточнити у свого партнера, чи не буде такий вид поцілунку для нього дискомфортним.

Оцініть статтю