Мені подобається одружений чоловік… Що робити?

Мені подобається одружений чоловік… Що робити? Психологія та відносини

Немає нічого поганого в тому, що вас приваблює одружений чоловік. Важливим є те, наскільки ви здатні керувати своїми почуттями. Хоча закоханість – це досить забавна і нешкідлива річ, ви повинні знати кілька важливих моментів, які допоможуть вам контролювати свою пристрасть.

Як приборкати свої бажання?

Щоб не розчаруватися і не шкодувати про стосунки з одруженим чоловіком, прислухайтесь до цих порад досвідчених психологів, які вбережуть вас від душевних страждань.

Визнайте свої почуття

Перш за все, ви повинні зрозуміти, що у вашій тязі до одруженого чоловіка немає нічого ганебного. Ми всі сексуальні істоти, і нас часто приваблюють красиві і приємні люди. Це нормально. Якщо ви закохалися, не переконуйте себе в зворотному – визнайте свої почуття. Чесність допоможе вам стати менш одержимою і тверезо усвідомити, що любов приходить і йде. Крім того, іноді корисно поділитися своїми емоціями з близькою подругою, розмова з якою зніме внутрішнє напруження.

Контролюйте свої фантазії

Найчастіше фантазії бувають нешкідливими, але іноді вони можуть стати потужною п’янкою силою, якщо повертатися до них знову і знову.

  • Якщо ви нафантазували собі, як щасливий одружений чоловік несе вас у шикарне ліжко з троянд, знайте – такого не станеться, не варто витати в хмарах. Ваші найсміливіші мрії про прекрасне спільне майбутнє ніколи не стануть реальністю. Завжди пам’ятайте про те, що у нього є дружина і діти, а своїми фантазіями ви шкодите не тільки всім цим людям, але в першу чергу самій собі.
  • Якщо ви запитаєте у жінок, чи варто спати з одруженим чоловіком, абсолютна більшість з них дасть відповідь: «Ніколи!». І все ж, таке відбувається постійно… Знаючи, що цього робити не можна, ми все одно потрапляємо в обійми «одружених». Як таке може бути? Психологи стверджують, що всьому виною дівочі мрії, які допомагають жінкам виправдовувати свої дії.

Намагайтеся контролювати власні фантазії. Візьміть за правило не мріяти про зайнятого хлопця, навіть якщо він супер-привабливий. Це допоможе керувати своєю пристрастю і зменшить ймовірність того, що ваші почуття візьмуть верх над розумом.

Уникайте зайвого флірту

Навіть самий безневинний флірт може дуже швидко перерости в емоційну близькість, яка, в свою чергу, здатна стати відправною точкою для фізичного контакту. Якщо вам подобається злегка загравати або жартувати над вподобаним сім’янином, дотримуйтеся цих основних правил, щоб не зайти надто далеко:

  • Уникайте непотрібних текстових повідомлень і дзвінків. Якщо він дзвонить вам по роботі, будьте гранично лаконічні і холодні в спілкуванні по телефону.
  • Не соромтеся коректно згадувати в розмовах його дружину. Не варто робити вигляд, що її не існує. Пара слів про неї допоможе вашому улюбленцю теж згадати, що у нього є зобов’язання.
  • Не торкайтеся його. Флірт стає більш потужним і неконтрольованим, коли ви торкаєтеся один до одного руками або ногами під час спілкування. Просто не робіть цього.
  • Не залишайтеся наодинці. Ніяких спільних посиденьок в кафе або заїздів до когось з вас додому, за чимось “дуже важливим”. Ніколи!

Увімкніть уяву

Якщо нічого з перерахованого вище не допомагає і вас як і раніше нестримно тягне до одруженого чоловіка, використовуйте уяву, щоб емоційно дистанціюватися від нього. Ці кілька простих прийомів можуть стати дивно ефективним інструментом для управління своєю пристрастю:

  • Уявіть, що у нього розлад шлунку. Так, він звичайна людина, і, ймовірно, у нього іноді буває моторошний пронос. Це не фантазія – іноді він дійсно буває неприємним.
  • Пам’ятайте, що у вас немає майбутнього. Навіть якщо ваша мрія збулася, і флірт перейшов у стосунки, ви ніколи не зможете йому довіряти, знаючи про те, що він зрадив свою дружину і кинув дітей.
  • Не обривайте різко спілкування або дружбу. Не можна просто взяти і повністю вирізати людину зі свого життя, особливо, якщо ви кожен день бачитеся на роботі. Стрімкий розрив дружніх відносин може навпаки призвести до шаленої одержимості. Щоб цього не сталося, займайтеся повсякденними справами, намагайтеся контролювати свої емоції, фантазії і флірт, та поступово зводьте на нівець теплі стосунки.
  • Припиніть його перфекціонізувати. Будьте об’єктивною реалісткою. Ваш одружений чоловік не є досконалістю. Зосередьтеся на кожному з його недоліків, які допоможуть побачити в ньому звичайну людину, а не казкового принца.
Оцініть статтю