Кращі чоловічі риси або за що ми кохаємо чоловіків

Кращі чоловічі риси або за що ми кохаємо чоловіків Психологія та відносини

Ми щиро вдячні чоловікам за всі справи і вчинки, які вони для нас роблять. Але що подобається жінкам у своїх обранцях найбільше? Опитавши більше 3000 дівчат і жінок, нам вдалося визначити кращі чоловічі риси, які найбільше впливають на жіночу закоханість.

10 чоловічих особливостей, які нам шалено подобаються

Отже, ось за що більшість представниць чарівної статі люблять своїх партнерів.

1. Сила

Звичайно, ми можемо носити важкі сумки з продуктами, самостійно відкривати бляшані консервні банки та дотягуватися до самих верхніх полиць, але як добре мати когось поряд, хто завжди готовий простягнути руку допомоги. Дякуємо тим хлопцям, які завжди раді нам допомогти!

2. Почуття гумору

Сміх дійсно є найкращим лікарем від усіх хвороб, і ми вдячні чоловікам, які знають, що потрібно зробити, щоб допомогти нам посміхнутися. Гарний жарт, кумедна історія або веселий анекдот – ми любимо, коли хлопці змушують нас сміятися.

3. Міцні обійми

Ніщо не може замінити міцних і ніжних чоловічих обіймів, коли вони потрібні найбільше. Багато жінок вважають, що можна покохати чоловіка просто за сильні руки, які змушують їх відчувати себе в безпеці.

4. Чесність

На відміну від деяких наших подруг, хлопці не здатні довго ходити навколо і «підсолоджувати пігулку». Чесність – це найпривабливіша чоловіча риса. Чоловік завжди скаже саме те, що ви повинні почути. Спасибі хлопці за те, що ви допомагаєте нам тверезо дивитися на деякі речі. Завдяки вашій чесності ми менше літаємо в хмарах.

5. Відчайдушність

Більшість хлопців, як ми знаємо, завжди готові розважитися, втягуючи у свої витівки всіх оточуючих. Причому їм не важливо, дурними будуть розваги або небезпечними. Тому не дивуйтесь, якщо одного разу, катаючись зі своїм молодим чоловіком на машині, ви дізнаєтесь, що саме зараз відправляєтесь в імпровізовану подорож до іншого міста (або навіть країни). Звичайно, існують деякі чоловічі звички, які зводять нас з розуму. Але хто зможе сперечатися з тим, що хлопці – це ін’єкція емоційного збудження в нашому повсякденному житті. Як їх за це не любити?

турбота про жінку

6. Позитивний настрій

Поганий день на роботі? Настрій на нулі? Короткострокова депресія? Іноді, здається, що хлопці у всьому можуть знайти світлу сторону і вказати нам на неї. Позитивний настрій – це справжня чоловіча риса, за яку їх можна кохати все життя. Ми безмежно вдячні чоловікам за те, що вони в лічені хвилини здатні розбавити наш пригнічений стан позитивними емоціями.

7. Технічна обізнаність

Хоча ми знаємо багатьох дівчат, які досить підковані, щоб полагодити автівку або зупинити витік води, жінки все одно залишаються менш обізнаними в більшості технічних питань. Ось чому ми по-справжньому цінуємо чоловіків, які можуть допомогти, коли щось ламається, тріщить по швах або розвалюється.

8. Цікавість

Чи зустрічали ви хлопців, які відмовлялися спробувати щось новеньке? За що ми кохаємо чоловіків? Та хоча б за їх готовність відкривати нові горизонти і території разом з вами і здатність завжди радіти цим відкриттям.

9. Безтурботність

Для жінок кожна дрібниця може стати причиною неспокою або поганого настрою. Малоймовірно щоб чоловік хвилювався через різні дрібниці. Безтурботність – це ще одна чоловіча риса, яка заслуговує нашої жіночої поваги. Хлопці сміються від невеликого стресу і показують нам, як робити те ж саме.

10. Співчутливість

Чоловік завжди знає, коли потрібно обійняти, запропонувати келих вина або подарувати букет квітів, щоб змусити нас посміхнутися. Ми щиро вдячні хлопцям за такі чоловічі вчинки, особливо тим, які завжди відчувають, що нам потрібно і коли саме.

Оцініть статтю