Чоловічі звички, які зводять нас з розуму

Чоловічі звички, які зводять нас з розуму Психологія та відносини

У вашого чоловіка напевно є особливості, з якими важко миритися, але перебуваючи у стосунках вам нічого не залишається, як звикати до них. Однак існують такі чоловічі звички, які просто зводять нас з розуму. Пропонуємо докладніше розглянути найбільш поширені з них і знайти ефективні способи боротьби з поганими манерами.

Ненавиджу, коли він так робить…

Зовсім непросто уживатися з людиною, чиї побутові звички часто розходяться з вашими життєвими цінностями і розумінням ведення домашнього господарства. Щоб на цьому ґрунті не виникало конфліктів у сім’ї, не намагайтеся перевиховувати свого чоловіка – краще прислухайтеся до цих корисних порад сімейних психологів.

Ніколи не слухає

Уміння слухати притаманне далеко не всім людям. Тому багато жінок стикаються з неуважністю протилежної статі. Можна попросити про щось чоловіка, дати йому доручення і в підсумку виявити, що він вас просто не слухав. Хлопці дуже добре зображують уважних слухачів, але насправді часто пропускають всі ваші слова повз вуха.

Якщо ви збираєтесь послати коханого в магазин за певним набором продуктів, попросіть його повторити весь список речей, які вам потрібні. Таким чином, ви переконаєтесь, що інформація надійно зафіксована в чоловічій голові. Плюс до цього, відправте йому текстове повідомлення з необхідним списком покупок, яке буде тонким нагадуванням про ваше прохання.

Постійно спізнюється

Хоча така дратівлива звичка більше властива нам, жінкам, іноді складається враження, що багато хлопців живуть у своїх власних чоловічих часових поясах. Коли вас запрошують в гості саме на 20.00, краще не запізнюватися. Але що робити, якщо ваш обранець постійно відстає від графіка і не в змозі бути в потрібний час у потрібному місці?

Якщо ви запрошені в гості на 20.00, скажіть чоловікові, що вас чекатимуть о 19.30 або 19.15. Таким чином, ви застрахуєте його і себе від запізнень.

Розводить безлад

Є хлопці, яких можна назвати чистьохами. А є такі, що поняття не мають, як прибирати в квартирі. Вони ходять в чарівних окулярах і не помічають безладу, навіть якщо через ваш будинок пронісся торнадо. Жінки не тільки бачать все сміття, вони не можуть змиритися з ним, і тому постійно знаходяться в режимі прибирального автопілота.

Не знаєте, як позбутися чоловічого розгардіяшу? Тоді розподіліть домашні обов’язки порівну, щоб ніхто не відчував себе ущемленим. Таким чином, навіть якщо молода людина так і не згадає, звідки взялися на підлозі засохлі плями від кетчупу, він хоча б просто вимиє підлогу.

Забуває про важливі дати

Він знову забув про вітальну листівку на ювілей? І про день Святого Валентина не згадав? Не ображайтеся, швидше за все, він не хотів вас засмутити. Просто деяким людям дуже важко запам’ятовувати всі важливі дати. І якщо у вашого чоловіка вилетіла з голови якась подія, то, звісно ж, він не купить квіти, подарунок або листівку.

Така чоловіча звичка викорінюється дуже легко. Введіть в календар його телефону всі важливі дати, які в потрібний день будуть самі нагадувати про себе.

Оцініть статтю