Краща подруга – це … або як дізнатися, що вас не використовують?

дівчина с кращою подругою Психологія та відносини

Навряд чи хтось зможе посперечатися з тим, що краща подруга – це звання, яке потрібно заслужити. Ймовірно, вам вже доводилося зустрічати людей, які, прикидаючись друзями, просто хотіли скористатися вами для досягнення своїх цілей. Тому, перш ніж оголошувати когось своєю близькою людиною, перевірте, чи не використовують вас.

5 ознак несправжньої подруги

Деякі люди стверджують, що жіночої дружби не існує. Це неправда – вона є. Просто жіноча дружба багато в чому відрізняється від чоловічої. Якщо у вас закрадаються сумніви в щирості та відданості кращої подруги, зверніть увагу на ці 5 ознак, які допоможуть підтвердити або спростувати ваші побоювання.

1. Все тільки їй

Якщо ваш щоденний розклад завжди враховує потреби подруги, але ви самі часто не входите до її планів – варто замислитися. Справжня другиня завжди знаходить правильний баланс між необхідністю піклуватися про себе і можливістю приділяти увагу близьким людям. Компроміс – це частина будь-яких здорових стосунків. І якщо ваша найкраща товаришка не бажає коригувати графік своїх справ для вашої зручності так само часто, як це робите для неї ви, значить є всі підстави вважати, що її дружба заснована на якийсь вигоді і не є взаємною.

2. Вона ненадійна

Якщо вона запрошує вас кудись, але в останню хвилину знаходить когось іншого для цих цілей – це поганий знак. Виходить, що ви просто заповнюєте її вільний час, коли їй нема чим зайнятися. Зараз ви дружите, оскільки іноді ваші інтереси збігаються, але як кращу подругу вона вас не розглядає. Це не та людина, якій можна буде зателефонувати посеред ночі, якщо ви захворієте. Вона не приготує вам супчик, і не з’їздить з вами в лікарню. Така людина відмінно підійде лише для походів по магазинах та посиденьок в кафе, але не більше.

3. Ви завжди на другому місці

Перегляньте своє ставлення до тих осіб, які будують з вами грандіозні плани на вихідні, але різко все відміняють, як тільки в них намічається побачення. Справжня подружка повинна вміти поєднувати свої романтичні стосунки і вашу дружбу. В іншому випадку, ви завжди будете для неї на другому місці.

жіноча заздрість

4. У неї корисливі помисли

Ми всім готові поділитися з друзями, чи не так? Але якщо вашу другиню цікавлять лише ваші речі – тримайтеся від неї подалі. Таких друзів часто немає поруч, коли вони потрібні. Але як тільки у вас з’являється машина, безкоштовні запрошення на вечірку або ще щось – вона тут як тут, а з нею ще парочка причеп. Рано чи пізно така поведінка здасться вам підозрілою, тому довіряйте своїй інтуїції. Не забувайте, що корисливі дівчата полюють не тільки за багатими татусями, а й за забезпеченими друзями.

5. Вона завжди хоче того ж, що й ви

Є такі люди, які просто не можуть змиритися з тим, що оточуючі щасливі. Кожен раз, коли ви йдете на нову співбесіду або побачення з гарним хлопцем, вони тихо вам заздрять чорною заздрістю. У глибині душі такі особи хочуть опинитися на вашому місці. Це просто свинство! А свині чарівно виглядають тільки на фермах, але не в колі ваших близьких людей. Краща подруга – це підтримка, а не заздрість.

Оцініть статтю