Фен-шуй спальні – гармонія вашого відпочинку

Фен-шуй спальні Корисні поради

Спальня – це чарівна кімната, де можна “підзарядити батарейки”, врятуватися від зовнішнього світу та побалувати себе відпочинком або міцним сном. Але в кожному будинку спальня використовується по-різному, і далеко не всі знають, як правильно організувати місце для відпочинку. Щоб всі члени сім’ї отримували максимальну віддачу від організації навколишнього простору, потрібно привести всю квартиру або будинок у відповідність з концепцією Фен-шуй. Як грамотно організувати простір кожної окремої кімнати, ми розповімо в наступних публікаціях, а сьогодні дамо декілька порад, з яких ви дізнаєтесь, яким повинен бути Фен-шуй спальні.

Як правильно організувати простір в кімнаті відпочинку?

Загальні правила

  1. Під час планування квартири намагайтеся розташовувати спальні в задній, самій спокійній частині будинку або квартири.
  2. Приберіть з кімнати всі зайві предмети: тренажери, комп’ютери, столи та інші «активні» меблі або помістіть їх подалі від ліжка і накрийте, якщо вони не використовуються.
  3. Встановіть ліжко «обличчям» до дверей, але не перед самими дверима. Не ставте ліжко під самим вікном, щоб вам не заважали можливі протяги.
  4. Обирайте зручні та практичні меблі без небезпечних гострих країв.
  5. Приберіть з під ліжка всі речі, їх енергетика буде постійно впливати на вас під час сну.

Романтична спальня

Спальня може бути великою, але не холодною та бездушною. Хочете зробити цю кімнату теплою і романтичною? Підберіть м’які кольори, гарну музику, чуттєві картини та ароматні соєві свічки. Щоб підтримувати романтичний настрій, приберіть всі сімейні фотографії та поставте по тумбочці з кожного боку ліжка.

Дитяча спальня

Сімейні фотографії із спальні переставте в дитячу. Дивлячись на фото близьких людей, діти почуваються в більшій безпеці. Щоб забезпечити дітям спокій, обирайте для їхніх кімнат теплі пастельні тони замість яскравих червоних, синіх або жовтих відтінків. Якщо у малюка проблеми зі сном, і ви хочете допомогти дитині виспатися, спробуйте під час її сну завісити всі дзеркала в дитячій. Згідно з Фен-шуй, дзеркала змушують не спати весь простір, який в них відбивається, і заважають міцному сну. Якщо ваші діти сплять в одній кімнаті, розділіть між ними полиці, шафи і столи. Це допоможе позначити межі енергії Ци для кожної дитини і навчить малюків шанобливо ставитися до речей один одного. Хочете переобладнати або оновити дитячу кімнату? Тоді крім рекомендацій Фен-шуй скористайтеся порадами дизайнерів і дізнайтеся, якою вона має бути.

Спальня самотньої жінки

Позбавтеся від опудал тварин, ляльок і надмірної кількості подушок, які обмежують свободу рухів і кажуть перспективним нічним гостям, що ліжко вже зайняте. Замініть предмети мистецтва, які зображують самотність, на ті, що показують пари (наприклад, дві людини, дві квітки тощо). Поставте два підсвічники, дві вази або дві книги в правому дальньому кутку спальні, який за Фен-шуй вважається втіленням любові, шлюбу та сімейного щастя. Прикрасьте кімнату так, ніби ви живете з коханим чоловіком. Поставте дві тумбочки по різні сторони ліжка та помістіть на них по світильнику.

Гостьова спальня

Зробіть гостьову спальню такою ж затишною і зручною, як і інші кімнати в вашому домі. Залиште двері відкритими, частіше відвідуйте цю кімнату, розсовуйте штори і провітрюйте її. Не дозволяйте гостьовій спальні перетворитися на комору з купою непотрібного мотлоху, який забирається тільки під час візитів родичів або друзів.

Оцініть статтю