Дизайн інтер’єру квартири – 10 практичних рішень

дизайн інтер’єру квартири мінімалізм Корисні поради

Постійно йти в ногу з модними тенденціями домашнього декору може бути досить втратно й клопітно. Чому б, замість нових швидкоплинних примх, не зупинити свій вибір на вічних цінностях? Пропонуємо 10 практичних рішень поліпшити дизайн інтер’єру квартири, які на довгі роки зроблять ваше сімейне гніздечко затишним та стильним.

10 рішень дизайну інтер’єру квартири

1. Мінімалізм

Мінімалізм актуальний завжди, незалежно від часу чи моди. Чим меншою кількістю полиць та столиків заставлений будинок, тим краще він виглядає. Це стосується усього простору вашого житла. Намагайтеся підбирати меблі відповідно до розміру кімнат, не захаращуючи їх.

2. Кольорові рішення

Модні кольори міняються рік від року та від сезону до сезону. Тим не менш, яскраві елементи декору, що пожвавлюють дизайн інтер’єру завжди потрібні. Але, замість того, щоб купувати помаранчевий диван або величезну аквамаринову картину, обирайте аксесуари менші та простіші, такі як подушки, вази чи предмети мистецтва зі сміливими відтінками. Наступного року їх можна буде безболісно поміняти, якщо вони вийдуть з моди.

3. Функціональні меблі

Шикарне кутове крісло може відмінно виглядати у модному журналі або на сторінці в Інтернеті, але не варто купувати щось, на чому ви не зможете зручно сидіти. Те ж саме стосується скляних журнальних столиків, які постійно ламаються, та крихких маленьких поличок, на яких нічого не вміщається. Ви ж не хочете часто реставрувати меблі або купувати нові? Тоді придбайте такі елементи домашнього декору, які призначені для використання, а не для милування здалеку.

4. Комфорт

Комфорт, як і функціональність, є важливим фактором при покупці меблів. Буде дуже нерозумно міняти диван через короткий проміжок часу тільки тому, що ви не можете на ньому розслабитися. Купуючи красиві речі, не забувайте про зручність.

5. Якість

Якщо у вас є полки, це не означає, що вони повинні бути переповнені різними речами. Те ж стосується і стін – не варто кожен квадратний сантиметр завішувати фотографіями та картинами. Обирайте предмети мистецтва та аксесуари мудро: краще рідше купувати високоякісні елементи декору, ніж брати все підряд та захаращувати цим мотлохом квартиру.

6. Природне освітлення

Якщо ви збираєтесь завісити вікна гардинами, купуйте ті, які пропускатимуть максимум денного світла. А якщо в деяких кімнатах замало світла, придбайте кілька високоякісних світильників для створення імітації приємного природного освітлення.

7. Міцність

Коли справа стосується практичних дизайнерських рішень, краще витратитися на те, що витримає випробування часом, а не на щось модне сумнівної якості. Зрештою, кілька дешевих та кволих елементів будуть коштувати стільки ж, скільки один якісний та надійний предмет.

8. Теплі тони

Відтінки карамелі, сливи або вохри будуть популярні у всі часи, оскільки вони відмінно пожвавлюють простір. Якщо пофарбувати кімнату в теплі тони або зробити акцент на цих кольорах, будинок буде виглядати шикарно, незалежно від останніх модних тенденцій. Можна вибрати килими відповідних забарвлень, які теж додадуть теплоти та затишку вашому бунинку.

9. Відтінки сірого

Сірий колір завжди залишається в моді і схоже не збирається йти. М’який сірий тон з відтінками блакитного добре виглядає де завгодно, у тому числі на стінах, стільницях та аксесуарах.

10. Розумний будинок

Добре упоряджений будинок – це щасливий будинок. Розумні рішення для зберігання речей будуть популярні у всі часи та допоможуть підтримувати лад у вашому сімейному гніздечку. З кованими залізними гачками та класичними книжковими полицями ви легко зможете зберегти естетику і дизайн всього інтер’єру.

Практична порада

Не кожен елемент декору зможе служити вам вічно. Напевно ви захочете слідувати модним тенденціям та періодично оновлювати дизайн своєї квартири, підтримуючи його свіжим і життєрадісним. Наша порада – купуйте такі аксесуари чи модні декоративні предмети, які можна буде безболісно міняти від сезону до сезону. Таким чином, незважаючи на швидкоплинність моди, ви завжди зможете легко оновлювати свої апартаменти, не вдаючись до їх повної реконструкції.

Оцініть статтю