Дорожня аптечка: без чого не обійтися?

Дорожня аптечка Здоров'я

Куди б ви не їхали, дорожньою аптечкою краще не нехтувати. Звичайно, збираючись у відрядження або, тим більше у відпустку, думати про хвороби не хочеться, але неможливо знати все наперед. Аптечка повинна бути ергономічною: вміщати все необхідне, але важити менше за решту вмісту валізи. Як правильно укомплектувати її читайте в цій статті.

Необхідність номер один

Насамперед під рукою завжди повинні бути антисептичні та дезінфікуючі засоби. Можна вибрати те, що вам більше подобається: перекис водню, зеленку, йод. Але їхня наявність в аптечці обов’язкова. Чим швидше ви обробите рану, тим менша можливість інфікування та зараження крові. Особливе значення цей факт має у спекотних країнах, де під дією високих температур та палючого сонця, бактерії розмножуються з потрійною швидкістю.

Читайте також: Що потрібно знати про свою групу крові

Не забувайте і про протизапальні препарати для інтимної зони, оскільки зміна клімату та часових поясів може чинити свою згубну дію.

Необхідність номер два

Знеболювальні засоби так само не варто недооцінювати. Найпростіші болезаспокійливі препарати можна придбати практично у всіх країнах – це незаперечний факт. Але різний графік роботи аптек, а то й зовсім їхня відсутність в окрузі, можуть трохи зіпсувати вам відпочинок. Зболілий зуб або голова без таблетки знеболювального завдадуть маси неприємного клопоту.

набір першої допомоги

Необхідність номер три

«Навіщо займати місце антигістамінними препаратами, якщо я ніколи не мав алергії?», — запитаєте ви. І у нас готова відповідь на це питання: навіть якщо вас ніколи не мучили алергічні симптоми вдома, ви не можете бути до кінця впевненими, що цвітіння будь-якого дерева не викличе їх у відпустці. Флора та фауна, фрукти та овочі – все нове для вашого організму може обернутися алергією. Навіть соки іншого виробника.

Читайте також: 5 кращих засобів для зняття сонячних опіків

Необхідність номер чотири

Ось без чого точно не може обійтися подорож, так це без ентеросорбентів. Розлад шлунково-кишкового тракту може викликати будь-що, аж від більш чистого повітря до іншої, більш жорсткої або м’якої води. А якщо справа доходить до радикально нових страв у вашому раціоні, так тим паче варто перестрахуватися. Мезим, панкреатин та елементарне активоване вугілля чудово допомагають у таких ситуаціях.

Необхідність номер п’ять

Дуже часто про це забувають, але в результаті страждають від відсутності цих засобів під рукою. Необхідністю номер п’ять ми обрали бинти та пластирі. Хтось обов’язково натре ногу, розіб’є коліна або подряпає руку. Тоді ваша аптечка буде дуже доречна.

Оцініть статтю