Чим зайняти дитину в дорозі?

Чим зайняти дитину в дорозі? Корисні поради

Далека подорож на автомобілі з малюками часто обертається справжніми тортурами для батьків тільки тому, що багато хто з них не знає, чим зайняти дитину в дорозі. Використовуйте ці підказки, щоб не затьмарювати сімейний вояж дитячим скиглинням.

Подорож з дитиною на машині

Ось кілька корисних порад, які безсумнівно знадобляться мамам і татам під час подорожей зі своїми маленькими пустунами.

1. Увімкніть музику

Щоб малюк не заважав вам кермувати і не відволікав від руху, увімкніть його улюблену музику та дозвольте юному мандрівнику насолоджуватися нею в повній мірі. Звичайно, це не та музика, яка вам подобається, вона не підходить для далекої дороги, але до неї набагато легше звикнути, ніж до постійного ниття трирічного карапуза.

2. Поставте фільм або мультик

Якщо вам треба чимось зайняти дітей в дорозі, поставте їм фільм або мультик, і вони одразу забудуть про ваше існування. У вас в машині встановлений відеоплеєр? Тоді годину або дві спокійного водіння вам точно забезпечені. Якщо відіоплеера немає, візьміть з собою портативний DVD плеєр або ноутбук (тільки не забудьте відключити клавіатуру). В крайньому випадку завантажте мультик на будь-який портативний пристрій, який зможе його відтворити.

3. Запасіться їжею

Гірше нудьгуючої дитини може бути тільки голодна нудьгуюча дитина. Тому приготуйте в подорож побільше різних закусок і напоїв. Повірте, з ситим малюком набагато легше знайти спільну мову.

4. Візьміть іграшки

Візьміть з дому коробку з іграшками та розвиваючими іграми, щоб малюку було чим зайнятися в дорозі, і він міг погратися в машині. Але уникайте тих речей, які займають занадто багато місця в салоні. Підійде все, що зможе поміститися на дитячих колінах, наприклад, ляльки, солдатики та інші дрібниці.

діти грають в автомобілі

5. Не забудьте про книги

Більшість дітей дошкільного віку ще не вміють читати, але вони дуже люблять перегортати сторінки і роздивлятися картинки. Покладіть в машину кілька улюблених книжок малюка, вони не дадуть йому нудьгувати якийсь час.

6. Включіть фантазію

Діти завжди спокійні, якщо чимось захоплені. Особливо це стосується дитячої творчості. Візьміть з собою предмети, які займуть дитячі руки і уми, наприклад, рулон харчової фольги. Така штука зможе надовго зацікавити дитину, і якийсь час ваша автомобільна подорож не здаватиметься нестерпною.

7. Не поспішайте

Не варто поспішати, будьте обережні і уважні за кермом. У будь-якому випадку поїздка з дітьми завжди займає більше часу, ніж без них. Якщо дорога далека, намагайтеся зупинятися кожні 1-2 години, щоб малюки могли сходити до туалету або просто розім’ятися на вулиці.

Оцініть статтю