Чоловічі секрети або цікаві особливості чоловіків

Чоловічі секрети Психологія та відносини

Всі жіночі балачки про те, що чоловіки – це недолугі істоти, яких цікавить лише футбол і колір жіночої нижньої білизни, не витримують ніякої критики. Деякі дами будуть здивовані, але у хлопців є почуття і свої чоловічі секрети, про які не прийнято казати, але які ви повинні знати, оскільки самі вони про це ніколи не розкажуть.

5 речей про хлопців, які повинна знати кожна дівчина

Щоб краще розуміти партнера, стати для нього ближчою і зміцнити свої стосунки, радимо ознайомитися з нижчеописаними висновками професійних психологів, які стверджують, що все це суща правда.

Чоловіки весь час думають про секс

Так і є. Середньостатистичний представник сильної статі у віці до 60 років думає про секс як мінімум один раз на день. У більшості хлопців сексуальні фантазії виникають набагато частіше, ніж у дівчат, тому і мастурбують вони набагато частіше. Але це один з найбільших чоловічих секретів… Повірте, навіть коли у чоловіка важкий день, погане самопочуття або дурний настрій, він все одно буде радий будь-яким плотським утіхам.

Їм потрібен особистий простір

Хлопцям потрібно іноді залишатися наодинці з собою. Неважливо, чи є у чоловіка своя «печера» чи ні, йому вкрай необхідно мати особистий простір. Це зовсім не означає, що він не хоче бути з вами – просто дайте йому можливість розслабитися і відновити сили без вашої присутності. На відміну від жінок, у чоловіків немає потреби виходити з дому, з головою занурюватися в шопінг або витрачатися на SPA-салони, щоб отримати новий заряд позитивної енергії. Все набагато простіше – секрет у тому, що ваш коханий буде цілком щасливий, залишившись на дивані наодинці з телевізором, і в цьому немає нічого поганого.

Хлопці бояться нас засмутити

Спробуйте запитати свого коханого: «Любий, я товста в цій сукні?». Навіть якщо сукня буде тріщати на вас по швах, ви ніколи не дізнаєтеся правди. Чоловіча психологія не терпить жіночих сліз і істерик, тому чоловік завжди буде тримати в секреті ті моменти, які можуть негативно вплинути на ваш настрій.

особливості чоловіків

Хлопці мають на увазі саме те, про що кажуть

І це теж правда. Як би сильно ви не шукали в чоловічих словах корисливий мотив або прихований сенс, пам’ятайте – хлопці мають на увазі саме те, про що говорять. Коли вони вимовляють «добре», це означає «добре» і нічого більше.

Вони теж обожнюють компліменти

Багато жінок із захватом і завмиранням серця дивляться на чоловічі телевізійні образи. Адже герої серіалів – це просто мрія, чи не так? Але озирніться навколо, зверніть увагу на тих хлопців, які знаходяться поруч з вами… Багато з них в змозі самостійно вивести пляму з сорочки, подбати про дітей (не викликавши при цьому квартирних лих і руйнувань) і приготувати вишукану страву (а не розігріти щось в мікрохвильовці). При цьому хлопці обожнюють, коли їх цінують за те, що вони роблять. І хоча наші чоловіки не можуть бути такими ж емоційними, як ми, компліменти для них зовсім не порожній звук. І це теж один з чоловічих секретів, який ніколи не вимовляється вголос. Тому не забувайте підбадьорювати своїх ковбоїв добрими словами, особливо, коли ті намагаються вас чимось приємно здивувати.

Оцініть статтю