5 способів позбутися страхів

5 способів позбутися страхів Психологія та відносини

Усі люди чогось бояться. Часто різні думки у нашій голові сіють невпевненість та сумніви. “А раптом я помру?” “Що, якщо літак розіб’ється?” «Я надто стара, надто товста, надто небезпечно просити збільшення зарплати, виступати перед натовпом або спілкуватися в гостях». Ось три слова, які змінять вашу думку: Страх – це ілюзія.

Розслабтеся і спробуйте позбавитися страхів за допомогою цих 5-ти простих способів.

Зробіть це

Для того, щоб показати страху, хто в хаті господар, потрібно знайти причину свого страху та усунути її. Усвідомте, що є джерелом ваших страхів і робіть по одній речі на день, яка вас лякає. Після того, як ви доведете собі, що можете впоратися з тим, чого раніше боялися, ви відчуєте величезний приплив впевненості, який стане стимулом для підкорення нових вершин.

Дихайте

Стівен Хейс (Steven C. Hayes) – професор психології університету Невади, розробив спеціальну методику, яка дозволяє людям справлятися з негативними емоціями (у тому числі страхами) за допомогою певної методики дихання. Насправді, Стівен не єдина людина, кому спала на думку ця світла думка, тому в мережі ви можете знайти безліч дихальних вправ, які допомагають усунути психологічні проблеми.

Медитуйте

Медитація є перевіреним способом покращення настрою, вона навіть може стимулювати позитивну мозкову активність. Щоб розумом перемогти ваші найбільші страхи, знайдіть відокремлене місце і за допомогою медитації укладіть мир з усіма своїми страхами.

Дякуйте

Багато психологів стверджують, що неможливо відчувати страх, якщо вас переповнює почуття вдячності. Для того, щоб зрозуміти кому і за що дякувати, просто подивіться довкола. Світить сонце? Чи ваші діти здорові? Заведіть спеціальний журнал і записуйте туди все, за що ви вдячні долі та оточуючим вас людям. На жаль, ця методика може не спрацювати, якщо у душі у вас залишилася якась образа. Тому вам потрібно знати, як пробачити людину і звільнитися від образ .

Зверніться до фахівців

Якщо ви вже намагалися подолати свої страхи подібними способами, і у вас нічого не вийшло, зверніться до професійного ліцензованого психотерапевта. У зверненні до психолога немає нічого страшного, іноді навіть корисно поділитися своїми проблемами та переживаннями з чужою людиною. Психологи володіють багатьма корисними методиками і, напевно, допоможуть вам стати впевненою в собі і забути про свої фобії.

Оцініть статтю