5 основних помилок у тренажерному залі

5 основних помилок у тренажерному залі Краса

Перед тим, як іти в тренажерний зал, варто підготуватися, адже новачки дуже часто самі створюють собі перешкоди, хоча й не підозрюють про них.

Помилка перша.

Одна з основних помилок для тих, хто хоче схуднути — сувора дієта. Не варто мучити себе голодом. Ваше харчування має бути збалансованим. Рахуйте калорійність свого раціону і співвідношення білків, жирів і вуглеводів.

Помилка друга.

Самостійність у залі — це добре, але не на початку занять. Найкраще звернутися до тренера, який зможе порадити вам хорошу програму. Не потрібно боятися попросити рекомендацій — це його робота.

Помилка третя.

Не забувайте про розминку перед тренуванням. Відмінним засобом буде велотренажер або бігова доріжка. Проведіть на них близько 15 хвилин і тільки тоді починайте тренування. Після заняття рекомендується виконати розтяжку (близько 5 хвилин), для пружності м’язів.

Читайте також: Як правильно займатися фітнесом?

Помилка четверта.

Мало води. Ви повинні випивати за тренування достатню для Вашої ваги кількість води. Повірте, півлітра точно не достатньо. Вода не повинна бути холодною і газованою.

Помилка п’ята.

Захоплення одним видом вправ. Не можна приділяти увагу тільки силовим або тільки кардіо тренуванням. Ви повинні чергувати вправи для того, щоб тіло було підтягнутим, рельєфним і красивим. Якщо Ви не будете приділяти час силовим тренуванням, то Ви скинете вагу, але тіло буде обвислим і в’ялим.

Заняття в залі вимагають якісного виконання та особливої уваги! Обов’язково проконсультуйтеся з тренером, щоб він зміг порекомендувати Вам найприйнятнішу й найуспішнішу систему тренувань.

Оцініть статтю