4 поради, чим зайнятися у негоду

4 поради, чим зайнятися у негоду Корисні поради

Погана погода дуже часто збиває з пантелику і ставить під сумнів всі заплановані заходи, не пов’язані з перебуванням в приміщенні. Щоб не нудьгувати і не витрачати час на пошуки цікавого заняття, пропонуємо скористатися нашими підказками.

Дощ – не привід для нудьги!

Ніхто не хоче надовго застрягти в квартирі через негоду. Але не варто засмучуватись, якщо дощовий день замкнув вас вдома. Існує безліч цікавих справ і розваг, яким можна присвятити себе, спостерігаючи за сльотою з вікна. Ось кілька порад, які підкажуть, чим зайнятися в дощовий день і при цьому отримати масу задоволення.

1. Напишіть далекому родичу або другу сім’ї

Коли ви в останній раз писали або отримували паперові листи? Комусь таке проведення часу може здатися нераціональним і старомодним, адже набагато швидше набрати пару фраз на комп’ютері і натиснути на кнопку «відправити»… А тепер уявіть, що паперовий лист отримали ви: гарний конверт, кілька жирних печаток, яскрава марка і вміст, написаний вручну. Це не суха електронка, такий сюрприз може змінити день будь-якої людини в кращу сторону.

У метушні побутових проблем ми залишаємо в соціальних мережах або відправляємо електронною поштою якісь уривки наших думок, що складаються всього з декількох речень або слів, просто для того, щоб залишатися на зв’язку. А справжній лист дає можливість не поспішаючи осмислити та викласти всю необхідну інформацію. У нього вкладається більше праці, а значить, і частка вашої душі залишається запечатаною в конверті.

До речі, якщо ви ведете щоденник, дощовий день – це відмінний привід їм зайнятися. Заповнення щоденника допомагає зняти стрес, задокументувати цілі і завдання, а також згадати про важливі речі, які періодично вилітають з голови.

жінка пише листа

2. Влаштуйте кіномарафон

Якщо ви не знаєте, чим зайнятися, то згадайте, що на вас, напевне,  вже давно чекають кілька мелодрам, які потребують вашої рецензії, чи не так? Приготуйте бутерброди, гарячий чай або какао, візьміть теплий плед і розслабтеся перед телевізором. Якщо фільми жалісливі, а ви романтична натура, візьміть пару носових хусток.

3. Пограйте з дітьми

Напевно ви вже знаєте, що нудьгуючі діти дуже швидко починають вередувати. Вийти з положення і зайняти їх можна за допомогою «мисливців за скарбами». Хоча ця розвиваюча гра більше підходить для вулиці, за допомогою невеликих змін в правилах її легко можна пристосувати і для квартири. Спочатку приготуйте «скарби». Це можуть бути якісь ласощі, іграшки, книги або фільми. Визначте зручні та безпечні місця в квартирі для дитячих пошуків. Вирішіть, скільки підказок ви хочете залишити і де саме. Коли напишете самі підказки, перевірте, щоб кожна з них вказувала на наступну. «Пошук скарбів» – це відмінний спосіб на час відвернути увагу малюків, які застрягли вдома.

4. Створіть кулінарний шедевр

Напечіть печива для друзів чи рідних або використайте непогожий день, щоб навчитися готувати одну з екстравагантних страв, рецепт якої вже давно чекає на вашу увагу, але постійно відкладається через брак часу.

Як бачите, негода – не привід для смутку чи нудьги. Можна зайнятися різними веселими й корисними справами, не виходячи з дому, і відмінно провести час.

Оцініть статтю