10 речей, про які тобі не варто розповідати своєму хлопцеві

10 речей, про які тобі не варто розповідати своєму хлопцеві Психологія та відносини

Ти вважаєш, що у стосунках потрібно бути гранично чесними одне з одним?

Думаєш, що він має знати про тебе все: починаючи від імені твого улюбленого плюшевого ведмедика в дитинстві та закінчуючи найобразливішим прізвиськом, яким називали тебе в школі? Змушена тебе розчарувати. Хлопцям можна розповідати далеко не все. Це як у голлівудському фільмі про копів: “Все, що ви скажете, може бути використано проти вас…”. Так-так, так і є. Зайва інформація може не тільки нашкодити стосункам, але в разі розставання (не дай боже, звісно) він матиме на тебе не слабкий компромат. Тож рекомендую тобі запам’ятати десять речей, про які не варто розповідати своєму хлопцеві.

1. Пароль від соціальних мереж.

Ну, тут, я думаю, все зрозуміло. У кожної дівчини в соціальних мережах знайдеться пара-трійка секретних листувань, про які ніхто не повинен знати. Наприклад, обговорення з найкращою подругою апетитних форм нового знайомого (може навіть твого нинішнього хлопця). Крім того, ти ж не хочеш, щоб він зміг у разі потреби листуватися з твоїм колишнім хлопцем або найкращою подругою від твого імені. Ти думаєш, що він ніколи не стане так робити тому, що він найдушніша няшка? Може й не стане. Але перестрахуватися все ж не завадить.

2. Місцеперебування твого щоденника.

На мою думку, краще взагалі не заводити щоденник тому, що це несе потенційну загрозу, що всі твої секрети хтось рано чи пізно зможе прочитати. І цей хтось не звертатиме увагу на твій унікальний письменницький стиль, його цікавитиме лише зміст. Але якщо вже ти ризикнула вести щоденник, слід знайти для нього таке затишне місце, де навіть Шерлок Холмс не зможе його відшукати. І твоєму хлопцеві знати про це місце не рекомендується в першу чергу.

3. Зізнаватися, що в тебе більше колишніх хлопців, ніж у нього колишніх дівчат.

Ну, по-перше, на думку хлопців, дівчина має бути чистою і непорочною наскільки це можливо (середньовічні забобони, але мріяти не шкідливо). До того ж якщо у тебе було хлопців більше, ніж у твого коханого, то це завдасть удару по його самооцінці. А чоловіча самооцінка – це така кришталева ваза, яка за найменшого удару розлітається на друзки й може боляче зачепити оточення.

4. Як ти насправді ставишся до його найкращого друга.

Як би це прикро не звучало, але чоловіча дружба часто виявляється набагато міцнішою, ніж незміцнілі романтичні стосунки. Навіть якщо його найкращий друг жорстокий егоїстичний тип, який відбирає іграшки у немовлят, не потрібно вказувати на його недоліки або вимагати, щоб вони припинили спілкуватися. Сімдесят відсотків зі ста, що в цій ситуації ти програєш. І навіть якщо ваші стосунки переживуть цю війну, осад, як то кажуть, залишиться.

5. Секрети своїх подруг.

Хоча вважається, що це дівчата не можуть тримати язика за зубами, але хлопці схильні до видачі секретної інформації не менше. Їх навіть не потрібно катувати. Просто вони люблять попліткувати. А якщо ти розкажеш своєму хлопцеві, що Катька вже багато років шаленіє від Ваньки, але боїться йому про це сказати, ця вкрай важлива інформація у чарівний спосіб, що зветься “чоловіча солідарність”, може сягнути вух цього самого Ваньки. Я вже не кажу про те, що в разі розставання з ним (не дай боже!) ти міцно підставиш своїх подруг.

6. Випадки зі свого минулого, які можуть тебе скомпрометувати.

Припустимо, ти в першому класі абсолютно мимоволі “підмочила” свою репутацію. Увесь клас над тобою тоді сміявся, але з часом про це забули. І ось ти чомусь вирішила поділитися зі своїм коханим цією важливою частиною свого життя. Що далі? Або він буде довго сміятися і потім постійно над тобою жартувати з цього приводу, або придушить напади сміху, щиро тебе пожаліє, але в найбільш невідповідний момент ця інформація все-таки спливе. Тобі це треба?

7. За що тобі не подобається його мама.

Говорити погано про його маму це все одно що нарікати на Господа Бога! Для всіх хлопців – мама це найідеальніша істота у світі. Якщо тебе щось у ній і не влаштовує, тримай свої невдоволення при собі, а на всі провокації тільки мило посміхайся.

8. Детально розповідати про твої колишні стосунки.

Твоєму хлопцеві нема чого знати, що твій колишній щодня приносив тобі квіти й пропонував руку і серце (через це ви й розлучилися). Ще гірше, якщо ти будеш порівнювати його зі своїми ексбойфрендами. Ну і що, що Міша міг підняти тебе над головою за допомогою всього однієї руки, а Віталік якось уклав п’ятьох хуліганів? Твоєму хлопцеві про ці подвиги знати не потрібно, особливо, якщо він не вирізняється атлетичною статурою. Пам’ятай про вразливу чоловічу самооцінку.

9. Про твої комплекси.

Для свого хлопця ти маєш залишатися ідеальною якомога довше. Він і сам із часом знайде в тобі купу недоліків. Не потрібно намагатися йому допомогти в цій нелегкій справі. Тим паче що більшість комплексів дівчата вигадують собі самі. Для нас важити сорок вісім кілограмів і вважати себе товстою це нормально, але хлопець може не зрозуміти.

10. Про те, що ти без нього не можеш жити.

Це найстрашніше, що ти можеш йому сказати. Особливо, якщо ти говориш йому про це із завидною регулярністю. Така поведінка може призвести до того, що він буде бігти від тебе, як чорт від ладану. Не те щоб дівчина повинна бути гордою і недоступною, але нав’язливі люди дуже швидко набридають незалежно від їхньої статі.

Оцініть статтю