Зимові поради з догляду за шкірою

Зимові поради з догляду за шкірою Краса

Щозими наша шкіра піддається сильному стресу: перепад температур, пронизливий вітер, зниження вологості повітря в приміщенні – всі ці фактори негативно впливають на її стан. Тому, щоб зима не стала на заваді вашої краси, слід пам’ятати про посилений догляд за шкірою в холодні місяці.

Правила зимового догляду за шкірою

Всім жінкам з жирною проблемною шкірою фахівці рекомендують взимку використовувати косметику для нормальної шкіри, а так само підтримувати її стан вітамінами і правильним збалансованим харчуванням. Незайвим буде і збільшення кількості свіжих овочів і фруктів в своєму раціоні.

Крім того, маски для обличчя потрібно робити частіше, ніж влітку, а саме кожні три дні. Плюс до цього, намагайтеся стежити за рівнем вологості повітря в приміщенні і вживати більше рідини, бажано простої питної води.

Щоб посилити зимовий захист, застосовуйте маски, дія яких спрямована не на зволоження, а на живлення шкіри. З їх допомогою вирішується більшість проблемних питань. Особливо вони рекомендовані людям з чутливою шкірою, які болісно реагують на різкі температурні перепади (квартира-вулиця, вулиця-квартира).

Заборони зимового догляду за шкірою

Не забувайте і про обмежувальні правила, дотримання яких може значно мірою поліпшити зимовий стан шкіри. Скоротіть або зовсім відмовтеся від споживання газованих напоїв, які сприяють посиленому виведенню вологи з організму. Намагайтеся не користуватися кремами на водній основі перед виходом на морозне повітря, оскільки так можна переохолодити або обморозити шкіру обличчя.

Крім цього, фахівці радять ніколи не розтирати шкіру снігом, тому що гострі кристалики льоду здатні пошкодити обличчя і спровокувати запальні процеси. У холодну пору року слід рідше використовувати скраби та пілінг, і виконувати такі процедури не частіше ніж 1 раз на 2 тижні. Також не варто захоплюватися умиванням з використанням крижаних кубиків – температурний контраст йде на користь тільки влітку, а взимку шкіру потрібно берегти від зайвого переохолодження.

Оцініть статтю