Зрадник – 10 вірних ознак чоловічого обману

Зрадник Психологія та відносини

Дослідження показують, що близько 60% чоловіків вступають у позашлюбні сексуальні зв’язки, будучи одруженими. І, найчастіше, дружини й гадки не мають про інтрижки своїх благовірних. Як же визначити зрадника? Ось 10 вірних ознак того, що ваш чоловік може вам зраджувати… або вже обманює вас.

Як розпізнати потенційного зрадника?

1. Він зраджував вам раніше

Безсумнівно, минулий обман чоловіка є найбільш надійним прогнозом майбутнього обману.

2. Він самозакоханий

Люди, які мають схильність до нарцисизму, думають, що в них є право робити ті речі, які неприпустимі для інших. Вони частіше обманюють, не рахуючи, що повинні дотримуватися якихось правил.

3. У нього відсутнє почуття провини

Чоловік, який не відчуває докорів сумління, і в якого відсутнє почуття провини, є першими кандидатом на роль зрадника. У нього немає емоцій, які б могли його стримувати.

4. Він відмінний брехун

На жаль чоловіки брешуть. І якщо хлопець добре брехав про інші речі у своєму житті, то, швидше за все, він віртуозно бреше щодо своїх нинішніх зрад.

5. Він навчився цього у батьків

Якщо один з батьків або обидва були невірні один одному, швидше за все, він теж стане зрадником.

6. Він нещодавно втратив роботу

Безробіття сильно впливає на шлюб і стосунки в цілому. Людина, яка втратила роботу, відчуває себе дуже вразливою, особливо, якщо робота була для неї важлива і визначала її як особистість. Коли хлопець починає втрачати впевненість у собі, він може спробувати підвищити самоповагу за допомогою зрад.

7. Він став проводити з вами менше часу

Ви дивитеся телевізор – він за комп’ютером, ви лягаєте спати – він залишається дивитися телевізор. Ви перебуваєте в одному приміщенні, але ви не разом. Якщо чоловіка влаштовує такий стан речей, будьте уважні. Така поведінка сигналізує про кризу в сімейних стосунках, а це живильне середовище для зради.

8. Він став менш ласкавим

Можливо, чоловік більше не обіймає вас в ліжку. Або він став спати одягненим, в той час як раніше завжди спав голим. Всі ці ознаки вказують на те, що він отримує необхідну йому близькість десь в іншому місці.

9. Він став приховувати комп’ютерну інформацію

Якщо у вас виникли якісь підозри, перевірте його комп’ютер, а саме, історію відвідувань сторінок Інтернету в його браузері, щоб подивитися, куди він заходив. Нові або приховані облікові записи електронної пошти будуть яскравим сигналом того, що чоловік має справу з іншою жінкою. Причому ці підозри стануть ще більш очевидними, якщо він не захоче поділитися з вами вмістом своєї пошти.

10. Він поміняв звички користування мобільним телефоном

І головне, остерігайтеся його нових звичок користування мобільним телефоном. Наприклад, він ні з того ні з сього, поставив на мобільник пароль доступу. Або, зараз він постійно тримає телефон при собі, хоча раніше кидав його, де завгодно. Він вже не пише повідомлення і не говорить по телефону у вашій присутності, а намагається усамітнитися для цього. Якщо все виглядає саме так, прийміть гірку правду, ваш чоловік – зрадник.

Але, навіть якщо підтвердилися всі ваші найгірші підозри, і ваш чоловік дійсно вам зраджує, не впадайте у відчай. Багато сімейних психологів вважають, що зрада може бути не тільки горем, але і благом для вас обох. Можливо, невірність чоловіка – це найкраще, що могло трапитися з вашими і без того хиткими стосунками. Ваша пара, нарешті, отримала достатній струс, щоб розібратися в своїх почуттях і прийняти остаточне рішення – розлучитися або все виправити і повернути любов. Однак майте на увазі, ситуація з чоловічою невірністю не може постійно висіти в повітрі, і вам все одно доведеться щось вирішувати.

Оцініть статтю