Здається, я закохалася… Що мені робити?

Здається, я закохалася Психологія та відносини

Ви чудово провели кілька побачень, він знову хоче вас бачити, і … світ починає перевертатися. Ви перестаєте думати про роботу, ваш обід підгорає, і все це походить від хвилюючого і наростаючого почуття закоханості. Але, на жаль, неможливо постійно перебувати в такому чарівному стані.

Як не втратити розуму, коли ви по вуха закохані?

«Здається, я закохалася!» – приємно проноситься в голові. Хочеться все закинути, забути про роботу, подруг, і повністю розчинитися у новому романі. Однак не варто втрачати розуму, адже можна без шкоди для високих почуттів об’єднати романтику у стосунках і свій звичний спосіб життя. Ось кілька цінних порад, які допоможуть вам насолоджуватися новою любов’ю і при цьому успішно справлятися з повсякденними обов’язками.

Підтримуйте звичне спілкування з друзями

Не потрібно уникати друзів і зобов’язань, посилаючись на нові стосунки. Звичайні посиденьки за кавою з подругами зараз навіть важливіші, ніж раніше, адже тепер у вас є, що обговорити. Крім того, завжди можна отримати декілька корисних порад у більш досвідчених подруг. Коли стан закоханості вас не покидає, дуже важко приймати виважені рішення, тому спілкування з кращими подругами – це вагома підтримка. Плюс до всього, якщо ви зі своїм коханим будете дотримуватися звичного повсякденного спілкування, ваші зустрічі стануть більш хвилюючими і бажаними через недовге, але все ж, розлучення.

Спілкуйтеся з перервами

Перевірка голосової пошти, відправлення смс або повідомлень в соціальні мережі може повністю позбавити вас сил, енергії та продуктивності. Якщо вам захочеться написати романтичне послання, зробіть це під час обідньої перерви або просто поговоріть пару хвилин по телефону. Навіть якщо ви обоє по вуха закохані, тонни повідомлень один одному просто почнуть на вас тиснути. Щоб цього уникнути, намагайтеся дозувати своє спілкування з партнером, щоб зосередитися на щоденних обов’язках.

Пустіть його в своє життя

Як же виділити місце для любові у своєму активному житті? Якщо ви не звикли сидіти на місці, у вас безліч цілей і захоплень, то романтичні почуття можуть вам перешкоджати у вирішенні важливих завдань. Тому, якою б закоханою ви не були, ніколи не міняйте заняття фітнесом, дотримання дієт та інші корисні речі на нові побачення. Просто пустіть чоловіка в своє життя.

Ви обоє полюбляєте готувати або хочете цього навчитися? Займіться кулінарією у когось з вас вдома або запишіться на кулінарні курси. Тим більше, це чудовий спосіб ще більше сподобатися хлопцю і познайомитися ближче в побутовій ситуації.

Ви обоє спортсмени? Тоді можете почати разом бігати. Якщо, таким чином, з’ясується, що ваш обранець веде здоровий спосіб життя – це стане відмінним приводом дати вашим стосункам перерости в щось більше, яке триватиме все життя!

Оцініть статтю