Закохалася в одруженого чоловіка

Закохалася в одруженого чоловіка Психологія та відносини

Ще наша праматір Єва ввела тренд на заборонені плоди. Відтоді як тільки жінки не викручувалися в пошуках чогось недоступного. Хтось задовольняє потребу в недозволеному – нишком поглинаючи шоколад, хтось впадає в магічні крайнощі. А найсміливіші навіть почали носити одяг, який робить фігуру потворною. Але номером один у списку найсолодших заборон протягом століть залишається одружений чоловік.

А я люблю одруженого

Напевно ви з подругами не раз замислювалися, що все хороше вже давно розібрали, а ті нежонаті, що бродять вулицями, – так, бракований товар… Так уже повелося, що в нас не заведено виносити сміття з хати, тож збоку всі пари виглядають щасливими, а чоловіки – ідеальними. Але якщо придивитися, то в кожному шлюбі можна знайти брак, у сенсі – тріщину. Усі ми досить дорослі, щоб розуміти, що сьогодні людей, які перебувають у шлюбі тривалий час, пов’язує не стільки кохання, скільки спільні зобов’язання.

Закільцьований чоловік завжди має респектабельніший і солідніший вигляд. Адже в нього вистачило хоробрості на такий рішучий вчинок! Значить, він готовий брати на себе відповідальність! І взагалі під жіночим наглядом хлопці моментально стають доглянутими й розслабленими. Єдиний його недолік – каблучка на безіменному пальці… Яка тягне за собою дуже багато брехні.

“Я закохалася в одруженого чоловіка” – фраза, яку нікому не хочеться вимовляти. Адже нічого хорошого, крім таємних зустрічей, це не обіцяє. Постійна брехня не прикрашає чоловіка. Згодом може виникнути параноя, що він обманює не тільки свою дружину, а й вас. Як то кажуть – один раз збрехав…

Кожен порядний одружений чоловік намагається переконати свою нову кохану в тому, що він залишить сім’ю. А якщо не намагається, то й часу на нього витрачати не варто! Питання в тому, що з цими обіцянками робити? Адже ймовірність розлучення насправді занадто мала. Навіть якщо в нього немає з дружиною спільних дітей, квартирне питання ще ніхто не скасовував. Розрахунки в коханні марні, але все ж, дайте собі певний термін. Не потрібно шантажувати чоловіка, обумовлюючи цю дату вголос.
Просто вирішіть особисто для себе, скільки часу своєї молодості ви готові витратити на безперспективні стосунки. І тоді просто насолоджуйтеся добре проведеним часом. Але будьте готові рухатися далі.

Жінка-вамп на полюванні

Для деяких дам, одружений чоловік – трофей. Чи достатньо вродлива, чи може полонити й зачарувати закільцьованого? Так вони перевіряють свою “профпридатність”. Але, що робити якщо одружений чоловік закохався по-справжньому? Адже псувати собі карму, руйнуючи чийсь шлюб – справа невдячна. Скільки всяких побитих прислів’їв є на цю тему. Тому будувати щастя на платформі чужого горя не варто. Чужі сльози справді можуть підтопити казковий будиночок!

Якщо ви не налаштовані серйозно, то краще відпустити людину з миром, давши їй сьорбнути всіх ваших примх. Щоб повернувшись додому, він оцінив добру вдачу своєї благовірної й в мирі та злагоді прожив з нею ще кілька спокійних років. Поки на його шляху знову не зустрінеться фатальна красуня…

Оцініть статтю