Як зрозуміти, що він – ваша друга половинка?

Як зрозуміти, що він – ваша друга половинка? Психологія та відносини

Навіть якщо ваш партнер хороша людина в усіх відношеннях, це зовсім не означає, що він підходить на роль другої половинки, з якої ви проживете довго і щасливо все життя. Ось 6 питань, на які потрібно відповісти, щоб зрозуміти, чи є майбутнє у вашого союзу.

Чи приймаю я його таким, яким він є?

Якщо ви вважаєте, що можете перевиховати чоловіка, то сильно помиляєтеся. Швидше за все, вам вдасться змусити його спробувати суші або зайнятися йогою, але, як то кажуть, у вас не вийде змінити плями на шкурі леопарда. Задайте собі питання: «Чи підходить мені цей чоловік для серйозних довгострокових стосунків?»

Чи відчуваю я, що перебуваю в парі?

Можливо, ви стримуєте свої почуття, або вам подобається просто спілкуватися з цією людиною, а може навпаки, секс приваблює вас набагато більше, і вам досить бачитися лише кілька разів на тиждень. Якщо все так і є, не обманюйте і не переконуйте себе, що ви справжня пара. Це не кіно і ви не граєте роль. Це ваше життя!

Чи є між нами хімія?

Якщо серце не вискакує з грудей, коли він вас цілує або робить більш інтимні речі, це означає лише одне – хімії між вами немає. І ви помиляєтеся, якщо вважаєте, що секс є показником любові.

Я розвиваюся або деградую?

Ви стали занадто багато їсти, випивати, довго спати і втрачати почуття власної гідності? А друзі, дивлячись на вашу поведінку і зовнішній вигляд, запитують при зустрічі, чи все у вас гаразд?

Чи спокійно мені з ним?

Це чудово перебувати поруч з чоловіком, який одніми своїми обіймами може заспокоїти і допомогти забути про всі проблеми. З вами саме така людина? Якщо ні, краще розлучитися і почати спілкуватися з новими людьми, продовжуючи вірити в себе. Ви обов’язково знайдете того єдиного, тому що заслуговуєте бути щасливою.

Чи підказує мені інтуїція, що це не та людина?

Не ігноруйте своє шосте почуття. Саме воно чесніше за все говорить про ваш теперішній рівень комфорту поруч з тим чи іншим чоловіком.

Оцініть статтю