Як зрозуміти, що чоловік вам зраджує

Як зрозуміти, що чоловік вам зраджує Психологія та відносини

Одним з найбільш поширених жіночих страхів є боязнь чоловічої зради. Ми розповімо, як зрозуміти, що чоловік вам зраджує.

Він рідше хоче сексу

Можливо, ваша сексуальне життя перетворилося на рутину. Або ж ви частенько відмовляли чоловікові у втіленні його фантазій? Ось він і знайшов іншу.

Затримується вечорами

Раніше такого не було, а тепер він пропадає ввечері. А на ваші пропозиції скласти йому компанію на діловій вечері або принести йому в офіс гаряченький супчик, запевняє вас, що це неможливо, так як у нього все строго і по-діловому.

Його цікавлять несподівані теми

Якщо ваш чоловік почав говорити про гімнастику або групи ароматів і марках парфумів, це також може свідчити про те, що хтось йому підсказав.

Віддаляється від вас

Ви раніше разом любили дивитися телевізор, попиваючи зелений чай зі свіжою випічкою, а тепер він воліє раніше лягти спати? Крім того, чоловік може видати себе й тим, що починає відвертатися від вас в ліжку або лягає на відстані. На прогулянках він все рідше бере вас за руку або приобнімає.

чоловік пахне іншою жінкою

Пахне іншою жінкою

Звичайно, якщо ваш чоловік не працює стилістом або парфумером, запах чужих духів можна визначити з легкістю. Туди ж можна віднести сліди губної помади, довге волосся на його сорочці.

Став грубий з вами

Чоловікові складно перебувати між двох вогнів. А тому ви можете стати для нього дратівливим чинником. Виходить, що з якихось причин він від вас не йде, але і зраджувати продовжує. А жити в брехні не так вже й просто!

Шифрує СМС-ки любовного характеру

Шифрує СМС-ки любовного характеру

Явною ознакою зради є СМС-ки грайливого або кокетливого характеру. А також – те, як записаний їх відправник – ласкава форма імені або зоопарк в телефоні: Котик, Зайчик, Ластівка.

Але, перш ніж лізти в телефон коханого і вишукувати ознаки зради, варто уявити, до чого приведе її виявлення. Чи готові ви до розставання, скандалам? І, якщо ви все-таки вирішите проводити “розслідування, і виявиться, що чоловік вам вірний, не признавайтесь в тому, що оглядали його особисті речі – інакше довіра буде втрачено назавжди.

Оцініть статтю