Як зрозуміти чоловіка: кохає чи бреше?

Як зрозуміти чоловіка Психологія та відносини

Ви зустріли гарного хлопця, який зміг підібрати ключі до вашого серця і допоміг знову повірити в любов, але щось все одно не дає вам спокою? Жіночу інтуїцію не проведеш… Якщо ця історія схожа на вашу, ми підкажемо, як розпізнати чоловіка, розібратися в своїх почуттях і відрізнити фальшивого принца від справжнього.

4 ознаки фальшивого принца

1. Він став ненадійним

Якщо у вас були заздалегідь намічені якісь плани, а хлопець в останній момент вирішив від них відмовитися, хоча нічим не був зайнятий, а просто дивився телевізор, значить тут щось не так. Як зрозуміти чоловіка, який не тримає слова або постійно спізнюється, змушуючи вас чекати і вже не відчувати себе особливою? Якщо ви хочете побудувати міцний союз, свої обіцянки і зобов’язання один перед одним потрібно виконувати, чи не так? Ми вважаємо, що вам варто відмовитися від таких стосунків або зробити перерву, оскільки, швидше за все, чоловік вас обманює, і його почуття до вас не є справжніми.

2. Він до сих пір не познайомив вас зі своїми друзями

Це зовсім не означає, що потрібно терміново, з моменту знайомства, усіма силами намагатися влитися в колектив його друзів. Деякі люди не поспішають пускати сторонніх у своє коло спілкування, та й чоловіча психологія у стосунках нам не завжди зрозуміла. Але якщо через кілька місяців хлопець так і не познайомив вас хоча б з одним зі своїх приятелів, цілком ймовірно, що відбувається щось дивне і ваш принц фальшивий.

Що він приховує? Чому, будучи з вами, він ухиляється від зустрічей з друзями? В цьому випадку складно зрозуміти чоловіка і його справжні наміри. Тому дайте йому ще трохи часу, але пам’ятайте, що якщо він не дозволяє вам знайомитися з близькими йому людьми, значить, відноситься до вас несерйозно і не бачить перспектив подальшого розвитку стосунків.

дівчина на побаченні

3. Він припинив писати і телефонувати першим

Звичайно, хлопці можуть бути не так товариські, як ми, дівчата. Але якщо на зорі ваших стосунків він докладав усіх зусиль, щоб самостійно з вами зв’язатися, а тепер все навпаки, і ви відчуваєте брак уваги – варто насторожитися. Зрозумійте, неможливо будувати любов одразу за двох. Якщо ви будете без взаємності намагатися налагодити контакт з чоловіком, це ні до чого не приведе. Човен любові пливе тільки тоді, коли обидва партнери гребуть веслами.

4. Він скритний

Перше побачення, вихор романтики, приємні хвилювання… але як тільки бурхливі емоції вщухають, нам хочеться інших залицянь – ми хочемо поговорити з партнером, дізнатися що у нього на душі, який його внутрішній світ. Як зрозуміти, що хлопець вас кохає, якщо він не відкривається? Закрита людина, яка нічого не розповідає про себе і своє життя, переводить розмову або відмовчується, швидше за все, приховує якісь проблеми. Ніхто не каже, що чоловік перед вами зобов’язаний вивернути душу навиворіт, але він хоча б має вміти створити повноцінний емоційний зв’язок з коханою людиною.

Оцініть статтю