Як зробити оригінальний манікюр вдома?

Як зробити оригінальний манікюр вдома? Краса

Навіть ті, кому подобається мінімалізм в манікюрі, іноді хочуть провести хоча б один сміливий експеримент зі своїми нігтями. Саме для таких дівчат ми докладно розповімо про 3 простих види нігтьового дизайну і покажемо майстер-клас, за допомогою якого ви дізнаєтеся, як самостійно, без особливих зусиль і навичок зробити оригінальний манікюр вдома.

Криваві бризки

1. Виберіть базовий колір

базовий колір

Нанесіть базу світлого нейтрального кольору (ми вибрали білий).

2. Приготуйте «кров»

Приготуйте «кров»

Капніть кілька крапель криваво-червоного лаку на паперову тарілку або газету і вмочіть в лак кінчик звичайної соломинки для коктейлів.

3. Окропіть нігті

Окропіть нігті

Щоб окропити нігті червоним лаком, піднесіть кінчик намазаний лаком до нігтя на відстань близько сантиметра і сильно дмухніть в трубочку зі зворотнього боку. Продовжуйте таким же чином кропити кожен ніготь, періодично вмочуючи соломинку в лак.

Увага! Залежно від сили вашого подуву лак може розлітатися по сторонах! Прийміть запобіжні заходи, щоб не забарвити нічого, крім нігтів і рук.

4. Очистіть шкіру

Очистіть шкіру

Після процедури кроплення червоний лак буде не тільки на нігтях, але й на руках. Тому візьміть ватяний тампон, і за допомогою рідини для зняття лаку витріть забризкані ділянки шкіри. За допомогою тієї ж рідини та маленького пензлика для макіяжу або ватної палички очистіть кутикулу. Щоб захистити ваш оригінальний манікюр і надати йому трохи додаткового блиску, покрийте нігті закріплювачем після повного висихання «кривавих» бризок.

Франкенштейн

1. Покрийте лаком окремі частини нігтів

Покрийте лаком окремі частини нігтів

Почніть з неповного фарбування кожного нігтя зеленим лаком, створюючи різні варіації вертикальних, горизонтальних і діагональних розділень.

2. Скористайтеся тоненьким пензликом

Скористайтеся тоненьким пензликом

Нанесіть невелику кількість чорного лаку на кінчик тоненького пензлика.

3. Намалюйте шрами

Намалюйте шрами

Для створення шрамів в стилі Франкенштейна, акуратно проведіть чорну лінію по краю зеленої частини нігтя і додайте уздовж неї кілька коротких стібків. Не намагайтеся промальовувати стібки рівно і чітко – криві зубчики будуть тут як раз до місця. Дайте чорному лаку висохнути, а потім, щоб захистити його від пошкоджень, покрийте нігті безбарвним лаком або закріплювачем.

Мумія

1. Нанесіть базовий колір

Нанесіть базовий колір

Виберіть основний колір. Традиційним базовим кольором для нігтів-мумій вважається чорний, але ви можете пограти з будь-якими веселими відтінками, як це зробили ми.

2. Намалюйте на кожному нігті тонкі смужки

Намалюйте на кожному нігті тонкі смужки

Щоб намалювати на кожному нігті тонкі лінії змінних напрямків, скористайтеся пензликом для нейл-арту або звичайною непрацюючою пастою від кулькової ручки. Почніть з декількох горизонтальних смужок, потім додайте вертикальні і так далі. Не переймайтеся, якщо лінії не вийдуть ідеально рівними, результат все одно буде вражаючим. Дуже важко нанести тонкі смужки і при цьому не вийти за межі нігтя. Усунути подібні огріхи можна за допомогою ватних паличок і рідини для зняття лаку.

3. Дайте манікюру висохнути

Дайте манікюру висохнути

Щоб уникнути змазування, дайте нігтям повністю висохнути, а потім покрийте їх закріплювачем. Це додасть блиску вашому оригінальному манікюру.

Оцініть статтю