Як зробити натуральні миючі засоби своїми руками?

Жінка миє скло натуральними миючими засобами Корисні поради

Кожного разу під час прибирання багато господинь мріють відмовитися від використання агресивних хімікатів, але не знають чим їх замінити. Сьогодні ми розповімо, як зробити натуральні миючі засоби своїми руками і при цьому істотно заощадити на коштовній хімії.

Миючі засоби своїми руками: 3 корисних інструкії

Ви навіть не уявляєте, наскільки добре стандартні господарські товари, наявні у кожної господині в коморі, здатні замінити хімічні засоби гігієни. Спробуйте, і ви зрозумієте, що ідеальної чистоти можна домогтися і без використання токсичних компонентів. Отже, ось як заощадити гроші, зробити свій внесок у захист навколишнього середовища і позбутися різнокольорових баночок, що стоять у вас під раковиною.

Необхідні предмети та інгредієнти

Для того, щоб самостійно зробити натуральні миючі засоби, вам знадобляться: мірна кружка, столова ложка, миска, відерце або просто невелика ємність. Також приготуйте кілька порожніх пластикових пляшок з розпилювачами з під старих універсальних спреїв. Також приготуйте харчову соду, оцет, воду і рідке мило. Це все, що вам потрібно!

1. Як зробити очищувальну пасту?

Візьміть харчову соду і змішайте з водою в пропорції 3/1. Три частини соди до одної частини води. Не робіть відразу багато чистячої пасти, при необхідності її можна швидко замішати.

2. Як приготувати натуральний спрей для миття вікон?

Змішайте 1/4 склянки оцту, 2 склянки води і декілька крапель рідкого мила. Добре збовтайте і залийте в пластикову ємність з розпилювачем.

3. Як зробити універсальний очищувач?

Змішайте 2 столові ложки соди, 1/4 склянки столового оцту та 4 склянки води. Одержаний розчин потрібно добре збити (можна блендером), щоб розчинити соду.

Розпочнімо прибирання

Хочете швидко прибрати квартиру? Тоді, для найкращого ефекту, використовуйте отримані натуральні миючі засоби наступним чином:

  • Пасту – для чищення кахлю, рукомийника або будь-якої іншої твердої поверхні. Важкодоступні місця можете відчистити старою зубною щіткою, а губка підійде для великих площ.
  • Приготований віконний спрей можна застосовувати для будь-яких скляних поверхонь. Розпорошіть рідину на скло, а потім протріть шматком газети. Не використовуйте засіб для миття вікон в сонячну погоду, інакше на стеклах залишаться розводи.
  • Для всього іншого можете використовувати універсальний засіб для миття, який найкращим чином підійде для прибирання кухні, миття підлоги, стільниць, душових кабін та інших господарських потреб.
Оцініть статтю