Як зробити мило з приголомшливим м’ятним ароматом?

Як зробити мило з приголомшливим м’ятним ароматом? Корисні поради

Погодьтеся, натуральний засіб для очищення шкіри з чудовим запахом – це дивовижний подарунок для будь-якої жінки. Але як часто ми отримуємо такі подарунки або робимо їх собі самі? Хочете стати володаркою подібного косметичного засобу, не витративши при цьому ні копійки? Сьогодні ми розповімо, як зробити мило в домашніх умовах.

Як зробити мило своїми руками

Повірте, виготовлення мила в домашніх умовах – цікаве і захоплююче заняття. Особливо, якщо рецепт досить простий, як у нашому випадку. За великим рахунком, все, що вам потрібно буде зробити – це розтопити інгредієнти, змішати їх, залити у форми і почекати, поки суміш не затвердіє. Нічого складного, чи не так?

Однак простота приготування – не єдиний плюс цього рецепту. Натуральне мило з гліцерину і ефірного масла м’яти (а саме ці інгредієнти вам знадобляться для роботи), не тільки чудово пахне, але й цілюще впливає на шкіру, очищаючи та зволожуючи її.

 Для роботи вам знадобляться

 • 4 пластикових формочки, об’ємом по 100мл
 • 400гр природного гліцерину без сторонніх домішок
 • 1 або 2 краплі харчового барвника
 • 20 крапель ефірного масла м’яти
 • Мікрохвильова піч
 • Скляна мірна чашка з носиком
 • Ложка для змішування

інгредієнти

Як зробити натуральне м’ятне мило

 1. Поставте пластикові формочки на жароміцну поверхню, де вони зможуть спокійно нерухомо постояти протягом години або більше.
 2. Додайте шматки гліцерину в мірну чашку та поставте розігріватися в мікрохвильову піч, періодично (кожні 40 секунд) дістаючи і помішуючи ложкою для більш рівномірного танення.
 3. Продовжуйте розігрівати гліцерин, поки він повністю не розтопиться.
 4. Додайте харчовий барвник та перемішайте.
 5. Додайте ефірне масло і знову перемішайте.
 6. Обережно залийте розталу суміш у формочки до самої гори та залишить їх стояти на тому ж місці. Не зсувайте!
 7. Коли мило повністю затвердіє, дістаньте його з формочок і покладіть в подарункову упаковку, якщо збираєтесь зробити подарунок подрузі. А якщо ні, користуйтеся із задоволенням!
Оцініть статтю