Як зацікавити хлопця своєї мрії?

Як зацікавити хлопця своєї мрії? Психологія та відносини

Буває так, що після першого побачення ви відчуваєте, що він саме той, про кого ви мріяли все своє життя. А може і не було ніяких побачень, просто ви бачитесь кожного дня та спілкуєтесь за різними обставинами, він вам подобається, але ви не наважуєтесь щось зробити або не знаєте, як поводитись в такій ситуації.

5 жіночих хитрощів, які працюють краще приворотів

Якщо ви не хочете через свій страх або недосвідченість втратити когось вартого своїх почуттів, дізнайтеся кілька простих, але ефективних стратегій, які допоможуть вам зацікавити хлопця своєї мрії.

1. Знайдіть спільні точки дотику

Ні, вам не потрібно буде копіювати всі чоловічі звички, та це й неможливо. Але якщо ви знайдете спільні точки дотику, це стане першим кроком на шляху до чоловічої зацікавленості. Вам теж подобається дивитися футбол? Ви обоє займаєтесь благодійністю? А може, вас об’єднує любов до подорожей, серфінгу, або ви обожнюєте одну й ту ж музику?

Але знайти спільну мову з чоловіком – це тільки пів справи. Щоб дійсно сподобатися хлопцю, треба зацікавити його своїм спілкуванням за допомогою обопільних інтересів та встановити більш міцний зв’язок.

2. Увійдіть до кола його друзів

Якщо хлопець знайомить вас зі своїми друзями – це добрий знак. Але якщо у вас ще знайдуться і спільні інтереси з близькими людьми його кола, вважайте, що ви виграли в лотерею. «Випробування друзями» – дуже важливий тест, який ми всі проводимо для своїх потенційних партнерів. Часто саме він визначає, складуться подальші стосунки між двома людьми, або їх спілкування назавжди залишиться в минулому. Сподобайтесь його друзям, змусьте їх сміятися і покажіть, що ви легко зможете увійти до їх усталеного кола.

3. Будьте впевненою в собі

Упевнені люди завжди домагаються свого. Вони отримують гарну роботу, швидко піднімаються по службових сходах та знаходять своє кохання. Тому, перш ніж ставати сором’язливою та скромною, дайте чоловікові відчути, що ви, занадто гарна для нього. Зробіть глибокий вдих і станьте впевненою в собі дівчиною. Це зовсім не означає бути марнославною, просто покажіть, що ви знаєте собі ціну та можете отримати все, чого забажаєте.

побачення в ресторані

4. Покажіть свою незалежність

Не потрібно “заглядати у рота” та постійно бути в розпорядженні хлопця, який вам подобається. Як тільки чоловік зрозуміє, що він вас завоював і може легко вами управляти, то швидко втратить до вас інтерес. Якщо не знаєте, як зацікавити чоловіка – зберігайте інтригу. Не відповідайте на кожен його телефонний дзвінок, смс або повідомлення в мережі Інтернет. Залишайтеся іноді «поза зоною доступу». Покажіть, що він вам подобається, але у вас є своє особисте життя за межами вашого спільного проведення часу. Це змусить його трохи понервувати і скучити, що дуже важливо в боротьбі за чоловіче серце.

5. Примусьте хлопця відчути свою значимість

Будь-яке прохання про допомогу може підвищити самоповагу вашого обранця. Навіть якщо ви нічого не потребуєте, спробуйте змусити хлопця відчути, що він є важливою частиною вашого життя. Запитайте його думку, довірте йому якийсь секрет або просто попросіть щось полагодити. Можна легко зацікавити чоловіка, якщо показати, що він потрібен, його допомога затребувана, і він здатний вам дати саме те, що вам так необхідно.

Оцініть статтю