Як вийти заміж після сорока років?

Як вийти заміж після сорока років? Психологія та відносини

Чоловік після сорока шукає чесну, вірну жінку, яка не міряє свою любов розмірами гаманця чоловіки. Звичайно ж, перевага віддається дамам молодим і ефектним. Чоловік шукає жінку, яка вміє справлятися з труднощами, але при цьому повинна вміти відступити, якщо він бере на себе вирішення цих труднощів . Вона повинна бути сильною, але одночасно ніколи не повинна демонструвати цю силу. Взагалі- чоловіки під силою жінки розуміють відсутність істеричності і схильності до емоційних торнадо, що перемежовуються депресіями.

Ти розумієш, у чому різниця? Ти демонструєш силу самодостатньої жінки – амазонки, а він хоче отримати врівноважену, розсудливу і дуже жіночну половинку. Виходячи з цього, і треба діяти.

Як себе подати в сорок років?

Врахуй, конкуренція дуже велика . Тобі протистоять молоденькі, гарненький і скажено привабливі дурні лялечки. Чоловіки їх вибирають, тому що є шанс виліпити дамочок під себе, поки вони ще не зіпсувалися. Наївні!

Тобі доведеться грамотно себе подати і не допустити при цьому жодної помилки . По-перше, ніколи і ні за яких обставин не дави на чоловіка навіть у “розмові ні про що» . Ти ж не самостверджуватися прийшла! Тобі потрібен чоловік, від слова «чоловік», а тому не здумай з ним воювати.

Чи не демонструй з ходу свій високий коефіцієнт інтелекту, ерудицію та професіоналізм . Ти не співбесіду для вступу на роботу проходиш . Нехай твоя ерудиція залишиться приємним сюрпризом для майбутнього чоловіка, і цей сюрприз ти будеш видавати йому порціями все життя. Вам буде весело. Якщо зробиш це відразу, то він втече. Перевірено!

Що потрібно робити і чого не можна, щоб вийти заміж, якщо тобі вже за сорок?

Ні в якому разі не розповідай йому про своє минуле і про свої проблеми в сьогоденні. Минуле, особливо «колишні” – це та тема, яку можна підняти тільки з близькою людиною, і тільки після того, як він запитає .

“Колишні” – це взагалі не тема для бесіди з чоловіком. Ти, звичайно, повинна представити йому інформацію про себе. Але зроби це в легкій гумористичній позитивній формі, а не у вигляді нападу жалю до себе з перерахуванням за все, у чому проявила себе несправедливість твого життя. Щастя мешкає там, де живуть щасливі люди, до депресивних воно не тягнеться якось . Одним словом, уникай “вантажу” в розмові.

Більше легкості, гумору, розведеного проникливістю. Ти повинна дати зрозуміти, що з тобою вже цікаво, і завжди буде цікаво, а не доносити щось типу: “от якщо поруч зі мною, нещасною і скривдженої життям, виявиться чудовий чоловік, ось тоді я і красива стану, і чарівна, і розумна, і щаслива”. Від такої пісеньки чоловік втече відразу, у нього самого все це було в житті, і він просто намагається побудувати заново своє власне щастя .

Що можна робити, і чого не можна

Не можна в спілкуванні з чоловіком: тиснути, демонструвати силу, самостверджуватися . Ти не на війні, ти його не в полон береш . Передбачається, що він буде твоєю “жаднюгою, яка тебе не віддасть нікому”. Не можна вивалювати на нього свої житлові та матеріальні проблеми, відразу знайомити з дітьми, просити про допомогу і так далі.

Можна в спілкуванні з чоловіком: задавати питання про нього, про його думку щодо самим

Оцініть статтю