Як вибрати обручку – 6 порад нареченому

Як вибрати обручку Корисні поради

Обручка нареченої є одним з найважливіших елементів весільної церемонії, тому до її вибору слід підходити з особливою відповідальністю. Ось кілька корисних рекомендацій щодо вибору обручки, які допоможуть нареченому швидко впоратися з цим завданням.

Декорація обручки

Ви повинні знати, які декоративні елементи найбільше подобаються вашій другій половинці. Адже в ювелірних магазинах представлені найнеймовірніші рішення: платинові обручки з вкрапленням блакитного гірського кришталю, золоті, інкрустовані декількома діамантами і багато інших. Класичний варіант – кільце з жовтого золота без декорування або ж з прозорим каменем посередині. Такий вибір обов’язково схвалить ваша наречена.

Розмір обручки

Розмір – це дуже важливий момент, оскільки наречені досить часто приходять в ювелірні магазини, щоб поміняти розмір кільця, підібраного неуважним нареченим. Тому потрібно точно знати товщину пальця дівчини перш, ніж відправлятися за покупкою.

Однакові обручки

Іноді дівчина хоче, щоб обручки розрізнялися лише розміром, а в іншому були абсолютно ідентичними. У такій ситуації потрібно звернутися до перевіреної ювелірної майстерні, фахівці якої виготовлять на замовлення однакові кільця для молодят.

Проба дорогоцінного металу

Приділіть трохи часу пробі: чим вона вища, тим довше кільце буде зберігати гарний відтінок і не втрачати своїх якостей. Прикраси низької проби більше схильні до деформації і негативних змін.

Форма обручки

Рекомендується не купувати ювелірні вироби складної футуристичної форми. Весілля несе в собі відтінки народних традицій, тому кільце має бути більше схожим на класичне. Крім того, дивовижні форми можуть натирати палець і бути дуже незручними.

Готове або на замовлення?

Якщо ваша наречена цінує індивідуальний підхід, то фахівці зроблять кільце з урахуванням практично будь-яких її побажань. А ви, таким чином, зможете продемонструвати, наскільки вам важливі смаки коханої людини.

Звертаючись до фахівців і оформляючи індивідуальне замовлення, ви також автоматично захищаєте себе від підробки зі сплавів дешевих металів. На жаль, недобросовісні продавці досить часто пропонують підробки, тому, перш, ніж оплатити покупку, завжди перевіряйте якість дорогоцінного металу.

Оцініть статтю